Šokujúce VIDEO z Prahy: Muž na elektrickej kolobežke zrazil k zemi dve ženy, policajti tú hrôzu videli | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Šokujúce VIDEO z Prahy: Muž na elektrickej kolobežke zrazil k zemi dve ženy, policajti tú hrôzu videli

Opitý muž na elektrickej kolobežke zrazil ženu.
Opitý muž na elektrickej kolobežke zrazil ženu.
Zdroj: YouTube/Dokumentační skupina
03.10.2019 21:00

PRAHA – Elektrické zdieľané kolobežky sú fenoménom na Slovensku i v Česku. A práve u našich západných susedov sa stal škaredý incident po tom, čo 24-ročný mladík zrazil dve ženy na Václavskom námestí. Jednu z nich zranil. Všetko zachytila priemyselná kamera.


Na záberoch z bezpečnostnej kamery je vidieť mladého muža v žltom tričku, ktorý na zdieľanej kolobežke vošiel do skupinky turistov priamo pred hliadkou mestskej polície. Dve ženy zrazil k zemi, čím jednej z nich privodil zranenia. „Strážnici sa ponáhľali na pomoc a 38-ročnej žene poskytli nevyhnutné prvotné ošetrenie. Potom privolali záchrannú službu a dopravnú políciu,“ uviedli strážnici v popise zverejneného videa.


Čítajte aj: Slovensko zaplavili elektrické kolobežky: Po incidentoch im idú určiť pravidlá, Bratislava sa búri


Jazdu na elektrickej kolobežke nezvládol 24-ročný muž. Keďže bolo zjavné, že je pod vplyvom alkoholu, policajti ho podrobili dychovej skúške. „Cudzinec nadýchal viac ako dve promile,“ uviedli strážnici s tým, že prípadom sa teraz zaoberá štátna polícia.

Pre jazdca na kolobežke zákon platí rovnako ako pre cyklistu, tzn., že pre neho platia rovnaké pravidlá (práva a povinnosti) ako pre všetkých ostatných cyklistov.


Galéria

Opitý muž na elektrickej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/Dokumentační skupina

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články