Muž pri prezeraní Google máp narazil na zvláštnu vec: VIDEO Polícia neverila, že toto sa môže stať | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Muž pri prezeraní Google máp narazil na zvláštnu vec: VIDEO Polícia neverila, že toto sa môže stať

Zdroj: The National Missing and Unidentified Persons System, Google Maps
13.09.2019 21:13

WASHINGTON - Trvalo to 22 rokov, ale pozostatky tak dlho nezvestného muža sa nakoniec našli vďaka tomu, že niekdajší obyvateľ Floridy sa za pomoci aplikácie Google Maps pozrel po bývalom domove a bývalých susedoch a všimol si auto potopené vo vodnej nádrži. Keď úrady nechali silne skorodované vozidlo vytiahnuť na breh, vo vnútri našli kostru. O týždeň neskôr sa ju podarilo identifikovať ako Williama Moldta, ktorý náhle zmizol ako štyridsaťročný v novembri 1997.


Max (13) zbadal čosi čudné v jazere: VIDEO Vyriešil prípad záhadného zmiznutia ženy spred 27 rokov

Úrad šerifa v Palm Beach predpokladá, že Moldt pravdepodobne stratil vládu nad svojím vozidlom a skončil vo vode. Pri pôvodnom vyšetrovaní záhadného zmiznutia sa neprišlo na žiadne stopy, naznačujúce, čo sa stalo. Až nedávne zmeny hladiny umožnili si vozidlo všimnúť.

Muž pri prezeraní Google
Zdroj: The National Missing and Unidentified Persons System

"Nemožno určiť, čo sa pred toľkými rokmi stalo. Vieme len, že zmizol z povrchu Zeme a teraz sa našiel," povedala BBC policajná hovorkyňa Therese Barberaová.

Muž pri prezeraní Google
Zdroj: google maps

Moldt mal povesť tichého muža, ktorý spoločnosti, ani alkoholu veľmi neholdoval. V noci, keď zmizol, odišiel asi hodinu pred polnocou z klubu, kde si dal niekoľko drinkov. Svedkom sa nezdal byť opitý.

Muž pri prezeraní Google
Zdroj: google maps

Vo vozidle odchádzal sám. Ešte predtým zavolal svojej priateľke, že čoskoro bude doma. To sa ale nestalo. Doma sa už nikdy neukázal. Úrady o náleze informovali Moldtových príbuzných.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
ZDROJ: ČTK
VIDEO: YouTube/WPTV News | West Palm Beach Florida

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články