Šesť rokov od smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných: FOTO Ich vrah sa chce dostať na slobodu | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Šesť rokov od smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných: FOTO Ich vrah sa chce dostať na slobodu

Šesť rokov od smrti Moniky a Klárky Kramných.
Šesť rokov od smrti Moniky a Klárky Kramných.
Zdroj: Reprofoto/Blesk.cz, Archív,
01.08.2019 20:00

RÁJ – Od tragickej smrti Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných už prešlo šesť rokov. Za ich vraždy bol právoplatne odsúdený Petr Kramný (40). Monikin manžel a Klárkin otec si odpykáva 28-ročný trest za to, že v roku 2013 ich na dovolenke v egyptskej Hurgade v hotelovej izbe usmrtil elektrickým prúdom.


Z ohavného skutku ho usvedčili nepriame dôkazy, ktoré podľa súdu tvoria ucelený reťazec, keďže na seba nadväzujú a navzájom sa podporujú. Váhu im pridali znalecké posudky.  

Petr však svoju vinu popiera. Vo väznici má nárok na jednu návštevu mesačne. Pravidelne za ním chodia rodičia, ktorí sú presvedčení o synovej nevine.

Petr Kramný za vraždu svojej ženy a dcéry dostal 28 rokov.
Šesť rokov od smrti
Zdroj: profimedia.sk

Moniku (†36) a Klárku (†8) si príbuzní chodia uctiť na cintorín v Karvinej-Ráji. Ľavý hrob patrí Petrovej rodine, pravý trúchliaci zhotovili Monike.

Hroby Kramných.
Zdroj: reprofoto/Blesk.cz

„Čo sa týka šiesteho výročia skonu manželky a dcéry Petra Kramného, na ľavom hrobe plápolajú čerstvo zapálené sviečky. Na pravom hrobe oboch príslušníčok nežného pohlavia pribudol plyšák so srdiečkami v náručí,“ opísala redakcia blesk.cz, ktorá z cintorína zverejnila video.   

Hroby Kramných.
Zdroj: reprofoto/Blesk.cz


Súvisiaci článok: Päť rokov od záhadnej smrti Moniky a Klárky v Egypte: Vrah Petr Kramný chce všetko zvrátiť


Oba hroby počas celého kalendárneho roka zdobia plyšové hračky, sošky anjelov a umelé kvety. Na pravom hrobe pribudla urna Monikinej matky, ktorá umrela v roku 2014.   

Na snímke zosnulá Monika Kramná.
Šesť rokov od smrti
Zdroj: Foto: internet

Petra Kramného odsúdil senát krajskej sudkyne Renáty Gilovej na základe série nepriamych dôkazov za dvojnásobnú vraždu na 28 rokov. Trest si odpykáva vo väznici v Mírove v Českej republike.

Na snímke odsúdený P. Kramný so svojou dcérou Klárkou,
Šesť rokov od smrti
Zdroj: Facebook

Odsúdený sa neustále usiluje o obnovu procesu, ale kvôli existujúcim dôkazným situáciám nemá na prípadnú zmenu trestu nárok.

Na snímke Manželia Monika a Petr K. s ich dcérou Klárkou.
Petr Kramný so svojou
Zdroj: FB/Petr Kramný

Telá jeho manželky a dcéry po prevoze do Česka pitvali znalci z Ústavu súdneho lekárstva v Ostrave. Denník pripomína, že dospeli k záveru, že obete zomreli po zásahu elektrickým prúdom. Podľa znaleckého posudku, ktorý si dala vypracovať obhajoba, bola najpravdepodobnejšou príčinou smrti otrava.


Galéria

Šesť rokov od smrti Petr Kramný za vraždu Hroby Kramných. Hroby Kramných. Na snímke zosnulá Monika Na snímke odsúdený P. Na snímke Manželia Monika

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články