Srb Stefan (20) vycestoval na Slovensko za prácou: Namiesto zárobku ho čakalo peklo únosu | Topky.sk

Utorok, 23. júl 2019. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Srb Stefan (20) vycestoval na Slovensko za prácou: Namiesto zárobku ho čakalo peklo únosu

Zdroj: Facebook S. M.
23.06.2019 10:20

BRATISLAVA – Po dvoch dňoch bolo úspešne ukončené pátranie po Stefanovi Milojevicovi (20). Našli ho živého a zdravého, ale ako povedal svojej priateľke Angele, bol unesený a okradnutý. Agent, ktorý Stefanovi a Angele sprostredkoval prácu na Slovensku, Igor Milic hovorí, že túto informáciu potvrdil aj srbský veľvyslanec, ale nemohol vec komentovať, pretože potrebuje viac detailov prípadu.


„Stefan údajne telefonoval svojej priateľke z nejakého auta cudzím telefónom. Stefan jej povedal, že ho  vtiahli do čierneho džípu a vzali mu peniaze, sumu 1 500 eur. Keď prišiel na veľvyslanectvo, kontaktoval som ho osobne a spýtal som sa ho, či má nejaké dôkazy o tom, že bol unesený. Povedal mi, že nemá iný dôkaz, len ten, že mu ukradli peniaze a vyzliekli košeľu,“ uviedol Milic.

Srb Stefan (20) vycestoval
Zdroj: Facebook S. M.

Stefan Milojevic s priateľkou prišli pred troma mesiacmi na Slovensko, aby si tu našli prácu. Nejaký čas bývali v luxusnom hoteli vo Vysokých Tatrách, potom im Igor Milic sprostredkoval prácu v Plzni. Odcestovali do Bratislavy, kde šiel Stefan s pasmi a peniazmi kúpiť lístky na vlak do Plzne a Angela ho mala čakať.

Prípad sa vyšetruje

Keď ani po hodine čakania neprišiel, dievčina celá vystrašená kontaktovala Milica a spustilo sa pátranie. „Polícia prečesala aj hotel v Vysokých Tatrách, hľadala drogy a alkohol v izbe, kde bývali, ale nič nenašli. Poznám Stefana, je to dobrý chlapec, športovec,“ uviedol Milic.  

Stefan je teraz na srbskom veľvyslanectve v Bratislave. Prípad sa vyšetruje.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nit

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články