Slovák (49) kráľom falošných Rolexiek: VIDEO Taliani prehľadali luxusné auto a len čumeli, čo našli! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Slovák (49) kráľom falošných Rolexiek: VIDEO Taliani prehľadali luxusné auto a len čumeli, čo našli!

Zdroj: Guardia di Finanza
19.06.2019 18:00

MARCIANISE - Hliadka talianskej finančnej polície Guardia di Finanza zastavila v pondelok v neskorých popoludňajších hodinách na diaľnici neďaleko mesta Marcianise vozidlo so slovenským evidenčným číslom. Našla v ňom až 1600 kusov falošných hodiniek, imitácií luxusných značiek ako napríklad Rolex. Celý náklad zabavila a slovenského šoféra s iniciálami B. Z. zatkla.


Slovák obťažoval svojím hadom turistov na španielskej pláži: Za FOTO do trojky chcel 8 eur

Podľa portálu v-news.it finančná polícia neustále kontroluje autá v boji proti nedovolenému obchodovaniu s rôznym tovarom a v pondelok sa jej podaril naozaj vynikajúci úlovok. V zastavenom aute objavila stovky a stovky hodiniek, ktoré boli natoľko kvalitne vypracované, že by mali na trhu s falzifikátmi značnú hodnotu.

Slovák (49) kráľom falošných
Zdroj: Guardia di Finanza

Nachádzali sa pod čiernymi látkami, ktoré ich mali ukryť pred neželanými zrakmi, či už v batožinovom priestore, ale aj pod zadnými sedadlami či palubnou doskou.

Slovák (49) kráľom falošných
Zdroj: Guardia di Finanza

Dokopy išlo približne o 1600 kusov hodiniek imitácií luxusných značiek ako Rolex, Audemars Piguet, Hublot, Patek Philippe či Richard Mille. Náklad, prichádzajúci zo Slovenska, bol určený pre náročnejšiu klientelu v talianskej Kampánii. Na prvý pohľad totiž nie je rozpoznateľné, že ide o falzifikáty, a tak sa ich cena môže pohybovať až okolo 300 eur. Originál Richal Mille RM 56 Felipe Massa si môžu dovoliť iba milionári.

Slovák (49) kráľom falošných
Zdroj: Guardia di Finanza

Celkovo bolo zabavených okolo 60 modelov, prevažne značky Rolex, ktorých bolo až 1300 kusov a nachádzala sa medzi nimi dámska aj pánska kolekcia. Dokopy spolu so zabaveným autom sa ich hodnota vyšplhala až na 500-tisíc eur. O osude zatknutého Slováka, ktorý skončil v cele v San Tammare, rozhodne súd.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: YouTube/ Edizione Caserta/Guardia di Finanza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články