Dráma na rušnom mieste v Sydney: FOTO Muž zaútočil nožom na policajtov, vypukol chaos | Topky.sk

°C

Nedeľa, 15. december 2019. Meniny má Ivica, zajtra Albína.

Dráma na rušnom mieste v Sydney: FOTO Muž zaútočil nožom na policajtov, vypukol chaos

Zdroj: 7 news
15.05.2019 17:00

SYDNEY - Pred vlakovou a autobusovou stanicou Campbelltown v austrálskom Sydney došlo v stredu poobede k dráme. Muž, tridsiatnik, hovoril s policajtmi, keď vytiahol nôž a údajne sa na nich vrhol. Zasiahli ho taserom, ale aj tak pokračoval v útoku, takže bol spacifikovaný strelou do brucha. Muža previezli do nemocnice.


Za bombové vražedné útoky na Srí Lanke pykajú: Útočníci sú buď mŕtvi alebo za mrežami

Dráma na rušnom mieste
Zdroj: 9 news

Podľa Daily Mail Australia došlo k incidentu dnes o 14.45 miestneho času (6.45 SELČ). Svedkovia uviedli, že videli policajta, ktorý držal zbraň krátko predtým, ako bol muž postrelený. Útočníka previezli do nemocnice Liverpool Hospital, jeho stav zatiaľ nie je známy. Dôstojníci oblasť uzavreli a spustili vyšetrovanie.

Dráma na rušnom mieste
Zdroj: 9 news

Miestny dopravca potvrdil, že autobusy boli odklonené z trasy a cestujúcich oboznámili s tým, že nebudú zastavovať na stanici v Campbelltown. Streľba neovplyvnila vlakovú dopravu.

Dráma na rušnom mieste
Zdroj: 7 news

Jednou zo svedkýň drámy bola aj študentka Emma, ktorá zavolala do rozhlasovej stanice 2GB a povedala, že niektorí z jej spolužiakov, čo to videli, plačú. Zo školského autobusu musela vystúpiť na inej ulici a nevedela, ako sa dostane domov. Jeden z vodičov potvrdil, že na mieste zavládol absolútny chaos. Všade boli policajti.

Polícia nepátra v súvislosti s incidentom po žiadnej ďalej osobe a policajti ani civilisti neboli zranení. Za účelom zistenia okolností streľby bol zriadený vyšetrovací tím.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články