°C

Štvrtok, 1. október 2020. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

FOTO Dvojica si užívala svadbu na Kube: Po príchode domov nastal šok, susedia im poriadne zavarili

Zdroj: FB/Leigha Armstrong
08.04.2019 20:00

WALES - Leigha (25) a Ricky (29) Armstrongovci zo severného Walesu sa rozhodli v júli 2017 splniť si svoj sen a odleteli do Kiribiku, aby spečatili svoju lásku manželským sľubom. Kým oni si užívali chvíle zaliate slnkom a pohodou, susedia zacítili čudný zápach, ktorý vychádzal z ich prenajatého domu a zalarmovali políciu. Dôstojníci našli uzamknutú miestnosť s 34 rastlinami konope a vykurovacími zariadeniami. Po príchode z Kuby tak čakalo na dvojicu nepríjemné prekvapenie a súd teraz rozhodol o ich treste.


Manželia pred svadbou spolu nemali sex: Nechcite vedieť, čo zažila nevesta počas svadobnej noci

Prokurátor Tony Trigg na Korunnom súde v Newporte uviedol, že z rastlín mohlo byť usušených až 2,5 kilogramu marihuany. Keď dvojica vyrazila na radovánky do Karibiku, prenechala svoju plantáž na starosť bratrancovi. Pravdepodobne si aj svadbu zaplatili z peňazí, ktoré získali za drogy.

FOTO Dvojica si užívala
Zdroj: FB/Leigha Armstrong

Sudca Geraint Walters páriku vyčítal, že patria do kategórie tých, čo sa neobťažujú poctivo pracovať, keď môžu zarobiť veľké sumy peňazí pestovaním marihuany. Nakoniec však aj takýmto ľuďom polícia klepne po prstoch, pretože nebývajú dostatočne diskrétni. Podľa neho je takýto druh správania pohromou.

FOTO Dvojica si užívala
Zdroj: FB/Leigha Armstrong

Ricky Armstrong obvinený z výroby drog sa ku svojej vine priznal a dostal osemmesačnú podmienku. Okrem toho musí odrobiť 150 hodín neplatených verejnoprospešných prác. Jeho žena, ktorá spočiatku tvrdila, že je nevinná, ale potom zmenila názor, dostala podmienku na deväť mesiacov a čaká ju 120 hodín verejnoprospešných prác.

FOTO Dvojica si užívala
Zdroj: FB/Leigha Armstrong


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články