Brit (†31) priletel na dovolenku do Bangkoku: FOTO O pár hodín bol mŕtvy, záhadný zločin v hoteli | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Brit (†31) priletel na dovolenku do Bangkoku: FOTO O pár hodín bol mŕtvy, záhadný zločin v hoteli

Luke Ramage
Luke Ramage
Zdroj: FB/Luke Ramage
17.12.2018 20:00

LONDÝN - Britského turistu našli mŕtveho v hotelovej izbe v Bangkoku s vyplieneným bezpečnostným trezorom. Existujú obavy, že otec dvoch detí Luke Ramage (31), ktorý priletel do Thajska len pár hodín predtým, bol zavraždený.


Výlet do Mexika sa skončil nočnou morou: FOTO Mladík odišiel z baru, v letovisku ho čakala smrť

Lukeovo telo ležalo podľa portálu thesun.co.uk na posteli a na nohách a rukách malo podliatiny a známky po boji. Batožina bola stále zabalená a bezpečnostný trezor otvorený. Vnútri sa nenachádzali žiadne cennosti, len po dlážke ležali rozhádzané cigarety.

Brit (†31) priletel na
Zdroj: FB/Luke Ramage

Miestna polícia uviedla, že Lukeov priateľ v hoteli Bavana zalarmoval recepčnú a potom zmizol. "Recepčná našla telo. Hovorila, že kamarát, ktorý bol v inej izbe, je povedal, že obeť má problém. Išla ju skontrolovať a keď sa vrátila, kamaráta tu už nebolo. Muž bol mŕtvy, keď prišla polícia. Existujú známky boja," uviedol zdroj. Trezor bol otvorený, a tak existuje podozrenie z krádeže.

Brit (†31) priletel na
Zdroj: FB/Luke Ramage

Pár hodín pred smrťou Luke zverejnil na facebooku fotografiu s dvoma kamarátmi v bare v Bangkoku. "Chlapci na tour," napísal. Mladík totiž plánoval aj výlet do Phuketu, Malajzie, Kambodže, Vietnamu a Laosu.


Galéria

Luke Ramage

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články