°C

Piatok, 10. júl 2020. Meniny má Amália, zajtra Milota.

Muž urobil vec, ktorá šokovala aj policajtov: Sexoval s mŕtvou ženou, aby ju prebral k životu

Aaron Graser
Aaron Graser
Zdroj: Connecticut Department of Correction
10.12.2017 19:30

CONNECTICUT - Súd v Spojených štátoch riešil ďalší bizarný a nechutný prípad. Aaron Graser (39) z Connecticutu zviazal svoju priateľku po tom, čo zomrela na predávkovanie drogami, a mal s ňou sex. Polícii po svojom odpornom čine tvrdil, že tak urobil preto, lebo si myslel, že ju tým prebudí.


Mladík poslal mame nevinné FOTO priateľky: Keď si všimol, čo je v pozadí, hneď to oľutoval

Aaron Graser bol vraj znepokojený tým, že žena nevykazovala žiadne známky života, a tak sa rozhodol, že ju preberie veľmi zvláštnym spôsobom. Keď jeho sexuálny výčin nezabral, zavolal svojho suseda, bývalého záchranára.

Polícii, ktorá prišla na miesto, sa podľa Hartford Courant dobrovoľne priznal, že sa dopustil sexuálneho trestného činu, keď sa ho detektív opýtal na povrazy, ktorá mala jeho priateľka na zápästiach.

"Aaron povedal, že vie, že obeť nenávidela sex s ním, takže si myslel, že sa môže prebudiť, ak s ňou bude mať sex," píše sa v príkaze na mužovo zatknutie. Súd uznal Grasera vinným zo sexuálneho útoku a porušenia probačných podmienok, za čo vyfasoval rok odňatia slobody.

Dôstojníci našli heroín a ihly na mieste, kde došlo k úmrtiu ženy a vyšetrovanie odhalilo, že zomrela na predávkovanie drogami.

Graser uviedol, že partnerke zviazal členky a zápästie, pretože to bol jeho "fetiš" a povedal, že počul z jej tela vychádzať nejaké bublajúce zvuky, takže si myslel, že je stále nažive. Odborníci sa domnievajú, že to však bol iba zvuk unikajúcich plynov.


Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: Connecticut Department of Correction

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články