Mladík poslal mame nevinné FOTO priateľky: Keď si všimol, čo je v pozadí, hneď to oľutoval | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Mladík poslal mame nevinné FOTO priateľky: Keď si všimol, čo je v pozadí, hneď to oľutoval

Meghan zapózovala aj s lanami
Meghan zapózovala aj s lanami, Zdroj: Twitter
07.12.2017 16:07

MURFREESBORO - Mladík z amerického štátu Tennessee odfotil svoju priateľku s mikinou, o ktorej si myslel, že ju už navždy stratil. Fotku potom poslal mame, aby sa pochválil. No v tej chvíli ešte netušil, že na prvý pohľad nevinne vyzerajúci záber odhaľuje pikantné intímnosti zo spálne mladej dvojice.


Maison Valance dostal pred časom od mamy pulóver, no v tom neporiadku, ktorý má vo svojej izbe, si myslel, že už ho nikdy nenájde. Podarilo sa a v tej veľkej radosti ho podal priateľke Meghan a zvečnil ju s ním.

Fotografiu poslal mame, aby videla, že nie je až taký bordelár a mikinu nakoniec predsa len našiel. Až po jej odoslaní si ale Maison uvedomil, čo všetko je vlastne na nej zachytené. Vysmiata dievčina ležiaca na jeho posteli a za ňou visiace červené lano, ktoré párik očividne využil ako spestrenie pri sexe. 

Mladík poslal mame nevinné
Zdroj: Twitter

Hneď po tom, ako sa pikantný záber objavil na Twitteri, pobavil mnohých užívateľov, ktorí si rypli do mladíka. "Áno, práve som si uvedomil, čo za fotografiu som poslal svojej mame," okomentoval ho zahanbene Maison. 


Galéria

Meghan zapózovala aj s

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články