Nevysvetliteľná smrť tínedžerky (†14): Kamaráti ju zavolali do bytu, o pár hodín zomrela | Topky.sk

°C

Piatok, 6. december 2019. Meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz.

Nevysvetliteľná smrť tínedžerky (†14): Kamaráti ju zavolali do bytu, o pár hodín zomrela

Zoe Bremnerová
Zoe Bremnerová
Zdroj: Facebook/Zoe Bremner
12.06.2017 21:00

GLASGOW - Zoe Bremnerová doplatila na experimentovanie so zakázanými látkami. V sobotu večer odišla z domu, aby sa stretla s kamarátmi a vkročila s nimi do jedného z bytov v Glasgowe. Chcela zažiť niečo nevídané, vyskúšať prejsť za hranice vedomia. Netušila však, za akú cenu.


V skorých ranných nedeľných hodinách odvážali z jedného z glasgowských bytov meravé telo mladého dievčaťa – patrilo Britke Zoe Bremnerovej. Okrem nej museli záchranári ratovať ešte dvoch ďalších 15-ročných tínedžerov (chlapca a dievča), ktorých previezli do nemocnice.

Hrozná smrť na dovolenke v Chorvátsku: Britku (†20) našli ležať v kóme pred klubom

Podľa slov polície zrejme školáci experimentovali s drogami s nečakaným účinkom. Boli súčasťou skupiny, ktorá sa v osudnú noc zgrupila za dverami glasgowského bytu. Smrť Zoe zlomila srdce nielen jej rodine, ale aj priateľom a spolužiakom, ktorí jej Facebook zaplavili smútočnými odkazmi. Jej rodičia podľa britských médií neboli schopní slova.

Nevysvetliteľná smrť tínedžerky (†14):
Zdroj: Facebook/Zoe Bremner

Podrobnosti úmrtia tínedžerky aktuálne vyšetruje polícia, ktorá potvrdila, že hlásenie o smrti dievčaťa dostala o 00.45 hod. v nedeľu ráno. Z vyšetrovania zatiaľ vyplýva, že išlo o drogu neznámeho zloženia, ktorú požili aj dvaja kamaráti Zoe. 

Nevysvetliteľná smrť tínedžerky (†14):
Zdroj: Facebook/Zoe Bremner


Galéria

Zoe Bremnerová

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Facebook/Zoe Bremner

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články