°C

Piatok, 27. november 2020. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Zabili ho steroidy: Dmitrij (†20) si pichol dvojitú dávku a zomrel!

Dmitrijovi sa páčilo, keď ho obdivovali ženy
Dmitrijovi sa páčilo, keď ho obdivovali ženy
Zdroj: lifenews.ru
28.01.2013 07:00

ROSTOV - Odjakživa túžil po dokonalom tele a neváhal pre to urobiť všetko. Dmitrij dokonca kvôli tomu siahal po zakázaných prostriedkoch. A to sa mu stalo osudným. Za veľmi krátky čas pribral trinásť kilogramov a jeho srdce takú obrovskú záťaž neunieslo.


Dvadsaťročný Dmitrij R. z ruského regiónu Rostov chcel byť už odmalička ako Arnold Schwarzenegger. Všetok svoj voľný čas preto trávil posilňovaním. Okrem toho si vypomáhal steroidami, ktoré kupoval cez internet, alebo si ich nosil priamo z Ameriky. Aby bol ich účinok čo najrýchlejší, vpichoval si ich priamo do svalov.

Zabili ho steroidy: Dmitrij
Zdroj: lifenews.ru

Mladý námorník bol svojou postavou doslova posadnutý. Posilňovací stroj a podporné prípravky na rast svalov mal dokonca aj vo svojej kajute. "Spolu s jeho dievčaťom sme ho prehovárali, nech s tým skoncuje, ale nedal si povedať. Robilo mu dobre, keď na neho obdivne hľadeli iné ženy," povedala skormútená matka Oksana portálu Lifenews.ru. 

Jej syn vďaka steroidom za posledné dva mesiace pribral 13 kg. Takýto rapídny prírastok svalovej hmoty ho nakoniec zabil. Krátko pred smrťou si totiž vpichol dvojitú dávku, dôsledkom čoho mu zlyhalo srdce. Našli ho so striekačkou v ruke a s viditeľným čerstvým vpichom.


Galéria

Dmitrijovi sa páčilo, keď

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: lifenews.ru

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články