Drobová chce byť prezidentkou, jej sen takmer zhorel: FOTO Prišiel mladík a... poriadna dráma! | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Drobová chce byť prezidentkou, jej sen takmer zhorel: FOTO Prišiel mladík a... poriadna dráma!

Gabriela Drobová zbierala podpisy na svoju prezidentskú kandidatúru.
Gabriela Drobová zbierala podpisy na svoju prezidentskú kandidatúru.
Zdroj: Jan Zemiar
07.10.2018 18:08

BRATISLAVA - V polovici septembra všetkých šokovala správa o tom, že sa riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová (44) rozhodla kandidovať na prezidentku. Pri tejto príležitosti začala zbierať aj podpisy. Posledná akcia sa však takmer zmenila na drámu.


Gabriela Drobová sa objavila na prominentnej akcii, kde sa rozhodla, že zozbiera aj  nejaké podpisy na svoju kandidatúru, ktorú ohlásila 16. septembra. Pri podpisovaní hárku mladíkom, ktorý chcel sympatickú plavovlásku podporiť, však bolo zrazu poriadne horúco!

Tak toto nikto nečakal: Drobová chce byť PREZIDENTKOU... Oznámila kandidatúru!

"Prišiel taký chalan, že mi podpíše hárok. Bol na stole, na ktorom horela sviečka. Zrazu sa roh papiera zapálil a začal horieť! Bola to taká veselá príhoda," povedala pre Topky Drobová. Aj keď, našťastie, dopadlo všetko dobre, kandidátka na prezidentku Slovenskej republiky sa predsa obáva jednej veci. 

Gabriela Drobová zbierala podpisy
Zdroj: Jan Zemiar

Gabriela Drobová zbierala podpisy
Zdroj: Jan Zemiar

"Snáď mi ten hárok zoberú. Neviem, či ho mám nejako nahradiť," dodala Drobová. Pýtali sme sa preto hovorkyne parlamentu Zuzany Čižmárikovej. "To, či sú hárky platné, určí až komisia, ktorá ich bude posudzovať. Zriadená bude 90 dní pred voľbami. Kandidát však musí počítať s tým, že ak hárok komisia neuzná, už ho nemôže ničím nahradiť," vysvetlila hovorkyňa. 

Gabriela Drobová zbierala podpisy
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Gabriela Drobová zbierala podpisy Gabriela Drobová zbierala podpisy Gabriela Drobová zbierala podpisy Gabriela Drobová zbierala podpisy

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články