Matovič napriek sľubom neodchádza z politiky: Nepoteším koaličné prostitútky, zostávam! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Matovič napriek sľubom neodchádza z politiky: Nepoteším koaličné prostitútky, zostávam!

Igor Matovič
Igor Matovič
Zdroj: SITA
04.04.2016 09:50

BRATISLAVA - Líder OĽaNO Igor Matovič zostáva v politike, aj keď v roku 2015 avizoval, že z politiky odíde, ak sa po voľbách nepodarí zostaviť vládu bez Smeru-SD. Ako povedal dnes, bol pevne rozhodnutý z politiky odísť, ak by vo voľbách, napriek všetkým rozkrádačkám, ľudia podporili ďalšiu vládu Smeru.


„Ľudia zabrali a Smer dramaticky odmietli, keď stratil 400 tisíc voličov a naše hnutie získalo skoro o polovicu viac hlasov ako vo voľbách v roku 2012,“ uviedol. Podľa neho sa však našli dve prostitútky, ktoré sa rozhodli podviesť a predať svojich voličov za podiel na lupe, ktorý im veľkodušne za zradu ich pasák nadelí. „V tejto situácii svojich voličov určite opúšťať nebudem, lebo by tomu boli radi len prostitútky so svojím pasákom a ich sponzormi,“ vyhlásil Matovič.

Matovič v roku 2015 povedal, že ak sa po najbližších parlamentných voľbách nepodarí zostaviť vládu bez Smeru-SD, prehodnotí svoje ďalšie pôsobenie v politike. „Ak získame dostatočne silný mandát a podarí sa nám na Slovensku vytvoriť alternatívu bez Smeru, vtedy to budem považovať za to, že som v politike niečo dokázal. Ak sa to nepodarí, aj sám nad sebou si vyrieknem ortieľ. A nikto sa nemusí obávať, že som typ človeka, ktorý sa potrebuje prestravovať a ostať v politike do dôchodku,“ povedal vtedy Matovič.

Líder obyčajných ľudí zdôraznil, že nepotreboval a ani teraz nepotrebuje politiku na to, aby prežil a uživil sa. „Do politiky som prišiel upratovať. Ak budem vidieť, že som ako upratovač slabý, vytvorím a odovzdám priestor iným ľuďom, aby sa to pokúsili urobiť lepšie,“ uzavrel Matovič. 


Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články