Gašparovič bez manželky: Chcel sa vyzliecť kvôli Judínyovej | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Gašparovič bez manželky: Chcel sa vyzliecť kvôli Judínyovej

Erika Judínyová v rozhovore s prezidentom Ivanom Gašparovičom.
Erika Judínyová v rozhovore s prezidentom Ivanom Gašparovičom.
21.07.2011 06:30

BRATISLAVA– Prezident Ivan Gašparovič (70) napriek svojej funkcii nemá problém zalaškovať si pred kamerami. Dokázal to na jazdeckej akcii, kde si ho v odvážnom tope odchytila kvôli rozhovoru moderátorka Erika Judínyová (40). Prezident bol skutočne v uvoľnenej nálade, vtipkoval a užíval si deň bez manželky, dokonca sa kvôli markizáckej moderátorke takmer vyzliekol.


Judínyová sa v odvážnom pletenom tope s hlbokým výstrihom a viditeľnými obrysmi bradaviek postavila pred Gašparoviča, ktorý si dovtedy zachovával dekórum. Zaujímala sa o jeho zdravie, keďže pred piatimi mesiacmi podstúpil operáciu bedrového kĺbu. „Musím zaklopať na drevo, že sa mám veľmi dobre. Prakticky ani neviem, že mám v sebe kus železa, že som bol operovaný a po operácii niekoľko hodín som bol už schopný vstať z postele a zísť,“ uviedol pre reláciu Smotánka.

 
Keď si však pri odchode podali ruky, prezident usúdil, že Judínyovej je v ľahkom tope zima. „Máte studené ruky. Dám vám sako?“ ponúkol sa pohotovo, čo moderátorku prekvapilo a nenápadne sa odtiahla. „Ale úplne nie až tak,“ reagovala vykoľajene, na čo si prezident napokon sako nechal oblečené.

Erika Judínyová v rozhovore
Zdroj: TV MARKÍZA


Ktovie, či by bol pán prezident k atraktívnej moderátorke rovnako galantný, keby na podujatie prišiel spolu s manželkou Silviou. Tá sa však v tom čase venovala nadácii.


Galéria

Erika Judínyová v rozhovore Erika Judínyová v rozhovore Erika Judínyová v rozhovore Erika Judínyová v rozhovore Erika Judínyová v rozhovore

Nástroje k článkuZDROJ: Dee, TV Markíza
FOTO: TV Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články