Trapas Balogovej 11 hodín po vypadnutí: Nezvládla spev a zosypala sa v priamom prenose! | Topky.sk

Streda, 18. september 2019. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Trapas Balogovej 11 hodín po vypadnutí: Nezvládla spev a zosypala sa v priamom prenose!

Nikoleta zlyhala v priamom prenose.
Nikoleta zlyhala v priamom prenose.
27.10.2009 13:00

BRATISLAVA – Nezvládla to! Mladá speváčka Nikoleta Balogová (17), ktorá dostala od divákov spolu s Thomasom Puskailerom (28) najmenej hlasov a včera opustila Česko Slovenskú SuperStar, sa po jedenástich hodinách od vypadnutia opäť zosypala! A to v priamom prenose markizáckeho Telerána!


Talentovaná brunetka, ktorej sen stať sa SuperStar sa včera večer definitívne rozplynul, si dnes ráno vyrobila poriadny trapas. Keďže si včera kvôli emóciám a plaču nezaspievala „Labutiu pieseň“, moderátori Telerána jej chceli dať možnosť zaspievať si ju. Hoci mladá speváčka zo začiatku túto ponuku odmietala, moderátori ju naďalej hecovali a vyzývali, aby im na záver relácie predsa len zaspievala. Čerstvá vypadnutá finalistka sa nakoniec rozhodla, že predvedie svoj výkon.

Z umeleckého zážitku však bolo fiasko! Nikoleta sa do rytmu hudby najskôr vôbec netrafila. Hoci sa nevzdala a pokračovala ďalej, nakoniec spev predsa len prerušila so slovami: „Nebudem spievať. To je trapas... Dobre, ak mi to ešte raz pustíte a dáte hlasnejšie, skúsim to,“ zneli jej slová.

Moderátori relácie Jana Hospodárová a Štefan Dvorský vyzvali štáb, aby Balogovej splnili prosbu. No ani hlasnejšia muzika jej nepomohla. Hoci spievať začala, po chvíľke opäť prestala. Následne si chytila rukami tvár, oči jej zaliali slzy a sadla si. Utešovať ju musel nielen bývalý spevácky kolega Thomas Puskailer, ale aj moderátori rannej relácie.Myslíte si, že Nikoleta mala nabrať odvahu a pieseň dospievať do konca?

80 % nie
áno 20 %

Hlasovalo: 3467Galéria

Nikoleta Balogová a Thomas Nikoleta zlyhala v priamom Puskailer utešoval Nikoletu. Nikoleta  sa snažila Nikoleta zlyhala v priamom Nikoletu utešoval spevácky kolega Nikoleta sa po nevydarenom

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: TV Markíza;
VIDEO: Free.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články