°C

Utorok, 18. február 2020. Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta.

Kuriózna nehoda v Poľsku: VIDEO Relaxoval a vtom... obrovská rana a doma mu pristáli hasiči

Hasičské auto narazilo do rodinného domu.
Hasičské auto narazilo do rodinného domu.
Zdroj: Reprofoto:Youtube- Telewizja Sokółka
21.05.2019 19:00

POĽSKO - Chceli pomáhať, ich cesta však skončila haváriou. Z udalosti, ktorá sa odohrala v poľskom meste Sokółka, skutočne mrazí. Hasičské auto smerovalo k požiaru, po strete s osobným vozidlom ale skončilo v stene rodinného domu. Napokon teda museli záchranné zložky ratovať samotných hasičov. Z pekla šťastie mal ale majiteľ budovy. Podľa všetkého zubatej unikol len o vlások.


Všetkému predchádzala kolízia s osobným vozidlom na križovatke. Traja poľskí hasiči a vodič auta napokon skončili v miestnej nemocnici. Celú udalosť zachytila kamera.

Miesto zrážky bolo na niekoľko hodín úplne uzavreté, keďže odstránenie ťažkého hasičského auta nebolo vôbec jednoduché.

Prednedávnom rekonštruovali

O neskutočnom šťastí ale môže hovoriť majiteľ objektu. Zatiaľ čo jeho manželka bola v práci, on si užíval dovolenku. Bol v kuchyni, no začul rachot. Keď zistil, čo sa stalo, zostal v šoku. Dom len prednedávnom rekonštruovali, investovali doň desiatky tisíc.

Hasičské auto skončilo v
Zdroj: Reprofoto:Twitter - remiza.pl

Pre poľský portál tvn24 však uviedol, že dôležité je predovšetkým to, že sa nikomu z rodiny nič nestalo. "Šťastie, že žijeme, lebo keby sa to stalo v noci... No, ale gauč je nepoškodený," okomentoval muž. Myslel si, že keďže bývajú pri kostole, budú chránení pred zlom. Nuž, dalo by sa povedať, že sa tak stalo.


Galéria

Hasičské auto narazilo do Hasičské auto skončilo v Hasičské auto narazilo do V Pitelovej v okrese

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články