MIMORIADNE PÁTRANIE Matka troch detí odišla z domu: Nezvestná je už tri dni, rodina prosí o pomoc | Topky.sk

Pondelok, 26. august 2019. Meniny má Samuel, zajtra Silvia.

MIMORIADNE PÁTRANIE Matka troch detí odišla z domu: Nezvestná je už tri dni, rodina prosí o pomoc

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
16.01.2019 13:00

BRATISLAVA - Policajti pátrajú po 35-ročnej Nadežde Ondejkovej z Rusoviec, o ktorej nevedia už od pondelka ani príbuzní. Nadežda je matkou dvoch chlapcov a štvormesačnej dcérky.


Žena bola naposledy videná v čase okolo 11.30 dňa 14. 1. 2019 v pondelok v mieste svojho trvalého pobytu. Odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe.

"Posledný kontakt sme mali o pol dvanástej na obed. Vtedy ju svokrovci priviezli od lekára. Až keď som prišiel domov o 16tej, už som zistil, že nie je doma," opísal pre noviny.sk Nadeždin manžel. Po žene pátrajú policajti aj so psami, na pomoc prišli aj dobrovoľníci z Trenčína so špeciálnou technikou. 

Nadežda je nezvestná už
Zdroj: FB/Polícia SR

Nezvestná 35-ročná žena je približne 175 cm vysoká, štíhlej postavy, má gaštanovohnedé dlhšie vlasy a zelenohnedé oči. Oblečenú mala čiernu prešívanú bundu, modré rifle a čierne čižmy.

"Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k vypátraniu nezvestnej osoby nám oznámte na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo tu do súkromnej správy," infomuje polícia.


Galéria

Polícia pátra Nadežda je nezvestná už

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články