Polícia pátra po zlodejoch na FOTO: Okradli ženu v obchode so športovým tovarom | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Polícia pátra po zlodejoch na FOTO: Okradli ženu v obchode so športovým tovarom

Polícia pátra
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk
23.01.2019 15:45

ZVOLEN - Zvolenskí policajti hľadajú zlodejov, ktorí ešte pred vianočnými sviatkami v obchode okradli ženu z Janovej Lehoty. O pomoc pri stotožnení osôb žiada polícia aj verejnosť.


Ženu okradli 22. decembra 2018 v čase od 12. do 12.20 h v predajni so športovým tovarom vo zvolenskej časti Západ. Zlodej využil jej nepozornosť a z kabelky, ktorú mala prevesenú cez plece, jej ukradol peňaženku. Mala v nej osobné doklady, doklady od vozidla, bankomatové karty a peniaze. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Banskej Bystrici Mária Faltániová v stredu informovala, že podozrivé osoby zachytil kamerový systém. 

Ide o muža vo veku 50 až 60 rokov, s prešedivelými krátkymi vlasmi. Oblečené mal tmavé nohavice, béžové tričko a tmavý dlhý kabát, obuté mal čierne topánky. Žena má približne 30 rokov a má polodlhé vlnité hnedé vlasy. Oblečené mala modré rifle, ružovú zimnú bundu, na hlave mala čiernu čiapku.

"Polícia vo Zvolene začala trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže," dodala Faltániová s tým, že akékoľvek informácie, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti osôb, môžu svedkovia oznámiť na linku tiesňového volania č. 158, osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru (PZ) alebo prostredníctvom facebookovej stránky PZ. ​

Polícia hľadá zlodejov, ktorí
Zdroj: TASR - KR PZ Banská Bystrica

Polícia hľadá zlodejov, ktorí
Zdroj: TASR - KR PZ Banská Bystrica


Galéria

Polícia pátra Polícia hľadá zlodejov, ktorí Polícia hľadá zlodejov, ktorí

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články