EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a jeho život v Leopoldove: Tajomstvo väzenského menu odhalené! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a jeho život v Leopoldove: Tajomstvo väzenského menu odhalené!

Marian Kočner je vo výkone väzby takmer štyri mesiace.
Marian Kočner je vo výkone väzby takmer štyri mesiace.
Zdroj: ZVJS, TASR/Jakub Kotian
18.10.2018 11:56

LEOPOLDOV - Kontroverzný podnikateľ Marian Kočner je momentálne vo výkone väzby v Leopoldove. Tam ho previezli krátko po tom, čo Andruskó vo svojej výpovedi uviedol, že práve Kočner si mal objednať vraždu prostredníctvom Aleny Zsuzsovej. Vo väzbe je už takmer štyri mesiace a na včerajších záberoch bolo vidieť, že schudol. Zaujímalo nás, čo má Kočner v posledných dňoch na jedálnom lístku.


To, že majú odsúdení väzni i tí, ktorí sú vo výkone väzby prísny režim, je nám známe. Okrem striktného programu majú obvinení a odsúdení v Leopoldove vytvorený aj jedálniček. Zdá sa, že si majú z čoho vyberať. Pozrite si výber toho najlepšieho z jedálnička Mariana Kočnera za posledné dni, ktoré strávil v Leopoldove. Vychádzali sme s klasického jedálnička, pričom v zátvorke sú uvedené obmeny.

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: FB/Polícia SR, TASR/Jakub Kotian


Mikuláš Černák, Piťo aj najhorší sériový vrah: Toto sú susedia Kočnera v Leopoldove


Široký výber

Podľa jedálneho lístka, ktorý si Topky vyžiadali na základe infozákona od Zboru väzenskej a justičnej stráže, si majú odsúdení a obvinení naozaj z čoho vyberať. K dispozícii je niekoľko druhov jedálnych lístkov podľa toho, akú diétu musia, resp. chcú mať.

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: topky

Na výber je celkovo sedem druhov jedálničkov na každý deň. Väzni s istým potravinovým obmedzením sa preto nemusia bát.

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: topky

Okrem klasického menu je na výber vegetariánske, bezbravčové, diabetické, bezlepkové, menu so zvýšenou nutričnou hodnotou, šetriaca diéta a osobitný jedálniček pre mladistvých. 

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: topky

Kočnerov jedálniček 

V závislosti od druhu jedálnička je preto v každom jedle obmena. Menu je teda viac menej rovnaké, líši sa len v závislosti od daného druhu obmedzenia. Niektorí majú v k dispozícii desiatu, olovrant či druhú večeru. Desiata je určená v prípade vegetariánov a väzňov s klasickým a bezbravčovým menu len pre pracujúcich.

Celé menu za posledných 10 dní si môžete pozrieť v galérii

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: topky

So zvyšných piatich druhov desiatu nedostanú mladiství. Olovranty dostávajú spravidla všetci okrem tých, ktorí majú klasické, bezbravčové a vegetariánske menu. Durhá večera je určená pre diabetikov a mladistvých. Tieto pokrmy sa spravidla vydávajú pri raňajkách.  

EXKLUZÍVNE Pochudnutý Kočner a
Zdroj: topky

Marian Kočner sa momentálne nachádza v Leopoldovskej väznici, kam ho previezli začiatkom októbra. Dôvody náhleho prevozu nie sú známe. Aj advokáti sa o tom dozvedeli od novinárov. Včera sa Kočner takmer po štyroch mesiacoch dostal na chvíľu von. Dôvodom boli domové prehliadky, ktoré elitné komando vykonávalo v jeho nehnuteľnostiach. Kočnera previezli do domu v Bernolákove, kde strávil takmer všetko čas v aute strážený policajtami. Po niekoľkých hodinách ho previezli späť do Leopoldova.


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články