°C

Štvrtok, 9. júl 2020. Meniny má Lujza, zajtra Amália.

Svedok v prípade vraždy Kuciaka je po smrti: Muž z identikitu Ronald R. (†24) spáchal samovraždu

Muž z identikitu spáchal samovraždu.
Muž z identikitu spáchal samovraždu.
Zdroj: FB/Martina Kušnírová, Topky,
19.10.2018 09:30

BRATISLAVA – Dôležitý svedok v prípade vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka (†27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej (†27) v stredu 17. októbra vo večerných hodinách spáchal samovraždu. Ide o Ronalda R. († 24), muža z identikitu, ktorý bol medzi medzi ôsmimi zadržanými pre podozrenie z vraždy týchto dvoch mladých ľudí.


Informáciu o smrti 24-ročného Ronalda R. z identikitu priniesol Nový Čas. Muž bol medzi ôsmimi zadržanými pre podozrenie z vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice, ktorých v závere septembra zadržalo elitné komando počas mimiroadneho zásahu v Kolárove. Deň po razii bol prepustený aj s jeho matkou Martinou R., ktorá bola taktiež na zozname podozrivých.

Ronald R. si mal údajne siahnuť na život v stredu okolo 19. hodiny. Bez známok života ho našli obeseného na povale domu. Muž mal byť nevlastným synom obvineného Miroslava Marčeka, ktorý mal v prípade vraždy figurovať ako vodič. 

Na snímke je Martina R., priateľka obvineného Miroslava M.
Martina R.
Zdroj: FB/Martina R.

Ronald R. nebol obvinený v súvislosti s vraždou Jána a Martiny. Vo Veľkej Mači však bol obhliadať terén, informáciu priniesla Tv Markíza.

Na snímke identikit muža, ktorý 17. októbra spáchal samovraždu.
Svedok v prípade vraždy
Zdroj: topky


Galéria

Muž z identikitu spáchal Na snímke je Martina Na snímke identikit muža,

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články