°C

Sobota, 4. júl 2020. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod.

Hrôzostrašná smrť: VIDEO Študenta († 26) počas surfovania napadol žralok, pláž bola plná ľudí!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images, YouTube/WCVB Channel 5 Boston, FB/Arthur Medici
17.09.2018 17:00

CAPE COD – Uplynulú sobotu vyhasol život 26-ročného študenta univerzity. Mladíka počas surfovania na morských vlnách napadol žralok. Svedok udalosti s hrôzou spomína na množstvo krvi, keď mu pomohol z mora na breh. Čeľuste morského predátora mu zahryzli do spodnej končatiny. Po prevoze do nemocnice zomrel na vykrvácanie.


Študent Arthur Medici († 26) z Brazílie prišiel na univerzitu do Massachusetts pred dvomi rokmi. Žiaľ, v sobotu 15. septembra okolo poludnia zahynul po tom, čo sa rozhodol spestriť si víkend surfovaním na morských vlnách. Tragédia sa stala na myse Cape Cod v najvýchodnejšej časti štátu Massachusetts v Spojených štátoch.

Arthura podľa výpovedí očitých svedkov napadol žralok. Muž sa vraj snažil predátora odkopnúť, no žraločie čeľuste boli silnejšie. Keď Arthura vytiahli z mora, bol ešte nažive. „Videl som, že krváca, tak som mu zozadu siahol na nohu, no nič tam nebolo,“ spomína svedok Joe Booth s tým, že rany boli hlboké až na kosť. Okolostojaci sa mu snažili zastaviť krvácanie osuškami. 

Arthur Medici († 26)
Arthur Medici († 26)
Zdroj: FB/Arthur Medici

Žiaľ, študent po prevoze do nemocnice vykrvácal. Zahraničné média uviedli, že v deň krvavého útoku bolo na pláži plno ľudí. Aktuálne je pobrežie pre verejnosť uzavreté, informovala tamojšia polícia.


Odporúčame aj: Panika, krik a krv pri zosuve skál na Zakynthose: VIDEO Svedkom sa pred očami odvíjal horor


Posledný smrteľný útok žraloka v Massachusetts bol 25. júla v roku 1936. O život prišiel 16-ročný Joseph Troy Jr.


Galéria

Ilustračné foto Arthur Medici († 26)

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo
VIDEO: YouTube/WCVB Channel 5 Boston

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články