Ďalšia hádka v Sobranciach vyústila do útoku: Mladík bodol nožom muža | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Ďalšia hádka v Sobranciach vyústila do útoku: Mladík bodol nožom muža

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: gettyimages.com
10.08.2018 11:15

SOBRANCE - Polícia rieši ďalší prípad bodnutia nožom v Sobranciach. Vyšetrovateľ zo zločinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva obvinil 34-ročného miestneho muža.


"Ten v sobotu (4.8.) okolo 2.00 h ráno pred jedným z obytných blokov v Sobranciach, po predchádzajúcej slovnej výmene názorov, bodol nožom 22-ročného poškodeného miestneho muža a spôsobil mu ťažké zranenia," informovala v piatok košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Obvineného muža, ktorý bol podľa jej ďalších slov deväťkrát súdne trestaný, umiestnili do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. "V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov," uzavrela Ivanová.

V tom druhom prípade, ktorý sa stal tiež počas uplynulého víkendu, žena po hádke v dome v Sobranciach bodla 41-ročného muža kuchynským nožom a spôsobila mu ťažké zranenia, ktoré si vyžiadajú liečenie v trvaní minimálne 60 dní. Sudca okresného súdu vo štvrtok (9.8.) v tejto súvislosti vyhovel návrhu prokurátora a vzal obvinenú 29-ročnú ženu do väzby, proti uzneseniu sťažnosť nepodala.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články