Kuriózny prípad zo Štúrova: Štefan pichol Evu do chrbta, všimla si to, až keď sa vyspala | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Kuriózny prípad zo Štúrova: Štefan pichol Evu do chrbta, všimla si to, až keď sa vyspala

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: SITA/Diana Černáková
12.01.2018 11:27

ŠTÚROVO - Krvavý incident sa v uplynulých dňoch odohral v záhradnej chatke v Štúrove. Ako informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, ešte v utorok 9. januára 38-ročný Štefan trikrát pichol do chrbta 52-ročnú ženu.


Podľa našich informácií sú Štefan (38) a Eva (52) bezdomovci. Po tom, čo spoločne popíjali, Štefan chcel Evu vyhnať z provizórneho príbytku, so slovami, že miesto patrí jemu a jeho priateľke. Eva ale namietala a došlo medzi nimi k hádke. 

Kuriózny prípad zo Štúrova:
Zdroj: Foto: SITA/Diana Černáková

Keď ju Štefan bodol, ľahla si spať. Až ráno zbadala, že je od krvi. Peši sa vybrala do mesta, kde stretla známu a tá jej zavolala záchranku. Ženu previezli do novozámockej nemocnice. V stredu policajti Štúrovčana zadržali a putoval do cely. Keďže bol opitý, vyšetrovateľ ho mohol vypočuť až na ďalší deň a následne ho obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví. Ako sme zistili, nafúkal takmer tri promile.

Po vypočutí vyšetrovateľ spracoval aj podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest na štyri až 10 rokov.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA/Diana Černáková

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články