Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Máme novú Miss Slovensko 2013: Vyhrala dvojníčka svetoznámej topmodelky!

Novou Miss Slovensko 2013 sa stala Karolína Chomisteková. Podobá sa na svetoznámu modelku Adrianu Lima.
Novou Miss Slovensko 2013 sa stala Karolína Chomisteková. Podobá sa na svetoznámu modelku Adrianu Lima.
15.04.2013 03:00

BRATISLAVA - Osemnásty ročník súťaže Miss Slovensko spoznal svoju víťazku! Novou kráľovnou krásy sa stala Karolína Chomisteková (19). Korunku tmavovláske odovzdala jej predchádzajúca majiteľka Kristína Krajčírová (20). Zaujímavosťou je, že čerstvá Miss akoby z oka vypadla svetoznámej topmodelke Adriane Lima. Nechajme sa prekvapiť, či bude rodáčka z Oravského Podzámku úspešná vďaka tejto podobnosti na medzinárodnej Miss World.


Tvorcovia pred začiatkom šou sľubovali, že tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný. A to sa im aj podarilo. Priamy prenos poňali v pompéznom duchu, pričom z podujatia urobili skôr módnu šou než klasický „misskovský“ program. Nechýbala výpravná scéna, rôzne svetelné efekty a obrovská LED stena vysoká niekoľko metrov. Divákov sprevádzal večerom moderátor Leoš Mareš.

Honosný večer vyvrcholil vyhlasovaním výsledkov. Najhorúcejšími adeptkami na zisk titulu Miss Slovensko 2013 boli Karolína Chomisteková s číslom 3. a Barbora Lučivjanská s dvanástkou. Iba ony dve si totiž rozdelili všetky vedľajšie ocenenia, ktorých bolo dovedna šesť.  

Odborná porota napokon zvolila za absolútnu víťazku práve jednu zo spomínaných favoritiek. Novou kráľovnou krásy sa stala Karolína z Oravského Podzámku, ktorá sa podobá na svetoznámu topmodelku Adrianu Lima. „Myslím si, že je lepšie byť originálny a nie sa na niekoho podobať. Môže to byť výhoda, ale aj nevýhoda,” povedala nám k tomu aktuálna kráľovná krásy. Šarmantná tmavovláska bude reprezentovať našu krajinu na súťaži Miss World, ktorá sa tento rok koná v Indonézii.„Chcela by som zaujať možno prirodzenosťou a mojími perami,” poukázala na svoje prednosti Karolína.

Jozef Oklamčák, ktorý sa už dlhé roky v misskovskom svete pohybuje nám prezradil, že Chomisteková by sa na medzinárodnej súťaži stratiť nemusela. „Pre úspech je potrebná vizuálna krása, intelekt, znalosť jazykov, vnútorné vyžarovanie a mám pocit, že táto dievčina to spĺňa,” zhodnotil Chomistekovej šance Oklamčák. Netajil sa tiež tým, že Karolína bola jednou z jeho favoritiek. Spoluorganizátor súťaže sa pritom vo svete ženskej krásy dokonale vyzná. Napokon, včera večer sa na vyhlasovaní kráľovnej krásy podieľal už po dvadsiatykrát. Počas nedeľného večera však nešlo o jediné jeho jubileum, oslavoval totiž tiež svoje narodeniny.  

Sledujte Topky TV: Rozhovor so spoluorganizátorom súťaže Jozefom Oklamčákom.

Sledujte Topky TV: Rozhovor s víťazkou Miss Slovensko 2013 Karolínou Chomistekovou.

MISS SLOVENSKO 2013

Novou kráľovnou krásy je Karolína Chomisteková.
Máme novú Miss Slovensko

I. VICEMISS

Prvou Vicemiss sa stala súťažiaca s číslom 10 Nikoleta Duchoňová (19) z Trebatíc.
Máme novú Miss Slovensko

II. VICEMISS

Druhou Vicemiss sa stala súťažiaca s číslom jeden Luciána Čvirková (19) z Trebišova.
Máme novú Miss Slovensko

MISS SYMPATIA

Miss Sympatia sa stala súťažiaca s číslom 12 Barbora Lučivjanská (21) z Popradu.
Máme novú Miss Slovensko

MISS PRESS

Súťažiaca číslo 3. Karolína Chomisteková (19) z Oravského Podzámku
Máme novú Miss Slovensko
Zdroj: TV JOJ

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Tv Joj, Ján Zemiar;
VIDEO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články