Nedeľa, 28. máj 2023. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Aktuálne FOTO Jakea z Dva a pol chlapa: Pribratý, bradatý, bosý... Na rozkošné chlapča ZABUDNITE!

Angus T Jones hviezdil v seriáli Dva a pol chlapa.Galéria fotiek (3)
Angus T Jones hviezdil v seriáli Dva a pol chlapa.
Zdroj: CBS

LOS ANGELES - Seriál Dva a pol chlapa si získal srdcia fanúšikov po celom svete a nemalú zásluhu na tom mal aj herec Angus T. Jones (29), ktorý sa zhostil úlohy Jakea. Momentálne však po chlapcovi, ktorý dokázal v tomto počine rozosmiať takmer každého, niet ani stopy. Na posledných záberoch by ho mali problém spoznať aj tí najväčší fanúšikovia.


Dva a pol chlapa počas 12 sérii daroval fanúšikom viaceré legendárne postavy, ako boli napríklad Charlie a jeho brat Alan, Berta či Alanov syn Jake, ktorého si zahral americký herec Angus T. Jones.

Aktuálne FOTO Jakea z
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Columbia Broadcasting System

Ten sa v tomto seriáli objavoval od úplného začiatku, avšak po 10. sérii v šou skončil. Podľa jeho slov bol tento počin v rozpore s jeho náboženským presvedčením, ktoré začalo mať v tom čase v jeho živote stále silnejšie miesto.

Od poslednej časti Dva a pol chlapa uplynulo už viac ako 8 rokov a po milom chlapcovi už niet ani stopy. Počas víkendu ho totiž paparazzi zachytili v uliciach Los Angeles v červenej čiapke a s hustou bradou. Ako informuje The New York Post, ulicami sa promenádoval bosý. 

Angus T. Jones
Galéria fotiek (3)
Angus T. Jones
Zdroj: Profimedia

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články