Štvrtok, 1. december 2022. Meniny má Edmund, zajtra Bibiána, Viviána.

TOTO že je tá krásna modelka?! Hviezdu prehliadkových mól by ste na letisku NESPOZNALI... Uff!

Bella Hadid sa považuje za jednu z najkrajších modeliek súčastnosti. Galéria fotiek (2)
Bella Hadid sa považuje za jednu z najkrajších modeliek súčastnosti.
Zdroj: SITA

MIAMI - TOTO je ona?! O Belle Hadid (25) sa v posledných dňoch toho popísalo veľa. Bola totiž jednou z hlavných hviezd parížskeho Fashion Weeku. No zatiaľ čo tam pútala pozornosť dokonalými krivkami a neprehliadnuteľnou krásou, mimo móla by ste si ju ani nevšimli. Pozrite, na letisku vyzerala ako šedá myška!


Modelka Bella Hadid

Bella Hadid disponuje symetrickou tvárou a dokonalými krivkami... Tie viackrát ukázala aj na parížskom Fashion Weeku, ktorý po týždni prehliadok, v utorok vyvrcholil. A práve americká modelka bola jednou z hlavných hviezd módneho podujatia. Veď najprv sa písalo o tom, že jej šaty nastriekali priamo na holé telo a potom svoje proporcie predvádzala vo viacerých priesvitných modeloch. 

No zatiaľ čo tam bola za stredobod pozornosti, v bežnom živote si rada užíva anonymitu. A vie čo urobiť, aby ju nikto nespoznal. Po návrate do Miami ju totiž fotografi nafotili na letisku a div, že ju spoznali - krásna modelka totiž vyzerala doslova na šedú myšku. Oblečená v teplákovej súprave, na hlave čelenka... A tvár jej zakrývalo rúško a veľké dioptrické okuliare. No, takto by sa za ňou zrejme otočil len málokto!

TOTO že je tá
Galéria fotiek (2)
Zdroj: Profimedia

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články