Pondelok, 26. september 2022. Meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián.

Priznala MILENECKÝ POMER so ženatým spevákom: To, čo spravil, je fakt nechutné!

Adam Levine a Behati Prinsloo Galéria fotiek (6)
Adam Levine a Behati Prinsloo
Zdroj: SITA/AP

LOS ANGELES - Veď jej z toho pukne srdce! Len nedávno sme vás na topkách informovali o krásnej novinke zo súkromia modelky Benati Prinsloo a jej manžela speváka Adama Levine. Dvojica je v radostnom očakávaní tretieho spoločného potomka. Aktuálne ale zahraničné médiá zaplavili poriadne šokujúce správy. Umelec mal byť svojej krásnej žene neverný!


Adam Levine, Behati Prinsloo a ich dve rozkošné dcérky pôsobili ako dokonalá a šťastná rodinka. 23-ročná modelka Sumner Stroh však v pondelok na TikToku zverejnila priznanie, ktoré šokovalo nielen ich priaznivcov.

Brunetka totiž tvrdí, že s lídrom kapely Maroon 5 mala milenecký pomer. Ako dôkaz priložila aj úryvky ich súkromnej komunikácie, v ktorej Adam napríklad tvrdí, že sa ide zblázniť z toho, aká je sexi a že naživo dokonca vyzerá ešte príťažlivejšie. 

Priznala MILENECKÝ POMER so
Galéria fotiek (6)
Zdroj: Tik Tok

Pomerne šokujúce však je, že mladej milenky sa mal Levine pýtať, či je v poriadku s tým, ak pomenuje svoje tretie dieťa práve po nej. 

Priznala MILENECKÝ POMER so
Galéria fotiek (6)
Zdroj: Tik Tok

„Bola som mladá a naivná. Úprimne si myslím, že ma využíval. Bolo ľahké ma zmanipulovať,” hovorí dnes na svoju obhajobu Sumner, ktorá si je dobre vedomá toho, čo všetko môže jej priznanie spôsobiť. Urobila tak ale pre to, lebo sa bála, že priateľka, ktorej sa s tým zdôverila, bude celý škandál medializovať. 

Priznala MILENECKÝ POMER so ženatým spevákom: To, čo spravil, je fakt nechutné!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články