Pondelok, 26. september 2022. Meniny má Edita, zajtra Cyprián, Damián.

Slávna rodinka sa rozrastie: TRETIE DIEŤA na ceste!

Adam Levine a Behati Prinsloo so svojimi ratolesťami. Galéria fotiek (5)
Adam Levine a Behati Prinsloo so svojimi ratolesťami.
Zdroj: Instagram

LOS ANGELES - Modelka Behati Prinsloo (34) a jej manžel - spevák a hudobník Adam Levine (43) majú krásnu novinku. Do ich rodiny už totiž čoskoro pribudne ďalší potomok. Dokazujú to zábery bulvárnych fotografov, ktorí zvečnili rastúce bruško tejto dvojnásobnej maminy.


Špekulácie o tom, že Behati Prinsloo je opäť tehotná sa v médiách objavili už pred pár týždňami. Paparazzi totiž slávnu modelku nafotili na pláži. Jej zaoblené bruško v bikinách nešlo prehliadnuť. Nuž, a v uplynulých dňoch na ňu svoje zvedavé objektívy namierili opäť. A keďže je jej bruško opäť väčšie, už niet pochýb, že táto prominentná família sa čoskoro rozrastie. 

Slávna rodinka sa rozrastie:
Galéria fotiek (5)
Behati Prinsloo nosí pod srdcom dieťatko.
Zdroj: profimedia.sk

Kráska sa koncom minulého roka v rozhovore pre Entertainment Tonight netajila tým, že by pokojne mala aj päť detí. „Nikdy nehovor nikdy. Chceme veľkú rodiny. Ktovie,”  povedala okrem iného Behati. 

Adam Levine a Behati Prinsloo spečatili svoju lásku svadbou v roku 2014. Spolu majú 5-ročnú dcérku Dusty Rose a o rok mladšiu Gio Grace. Nechajme sa prekvapiť, či im bocian tentokrát prinesie chlapčeka. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Slávna rodinka sa rozrastie: TRETIE DIEŤA na ceste!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články