Sobota, 25. jún 2022. Meniny má Olívia, Tadeáš, zajtra Adriána.

Slávna kapela ŠOKUJE: Definitívny KONIEC po 30 rokoch!

Galéria fotiek (2)
Zdroj: pixabay.com

TYNEMOUTH - Takmer 30 rokov existencie kapely Lighthouse Family je minulosťou! Pritom už o pár týždňov mali spolu vystupovať na festivale v Tynemouthe. Čo stojí za rozpadom skupiny, ktorej hity pozná takmer každý?


Hudobné duo Lighthouse Family tvorili spevák Tunde Baiyewu (53) a Paul Tucker (53), ktorý hrá na klávesoch. Skupina vznikla v roku 1993 a medzi ich najznámejšie skladby patria High alebo Lifted.

VIDEO: Lighthouse Family - High

VIDEO: Lighthouse Family - Free

O rozpade kapely informoval prostredníctvom sociálnych sietí Tucker. „Som veľmi smutný, že po takmer 30 rokoch sme prišli na koniec našej cesty s názvom Lighthouse Family. Začali sme v malom štúdiu v Newcastli a toto dobrodružstvo prekonalo naše najtajnejšie sny." napísal Tucker.

Ako dôvod uviedol, že Baiyewu sa chce momentálne sústrediť na sólo kariéru. Ďalej sa ospravedlnil fanúšikom, že kapela sa nezúčastní na Mouth of the Tyne Festival, kde mali byť najväčšími hviezdami. „Veľmi ma mrzí, že naše vystúpenie na festivale, ktorý sa uskutoční 9. júla, musíme teraz zrušiť," povedal muzikant.

Veľké vrásky na čele majú momentálne organizátori festivalu. Tí teraz musia hľadať nového headlinera programu. „Sme extrémne smutní z toho, že Lighthouse Family nevystúpia na našom festivale. Návštevníci mali svoje lístky počas celej pandémie a spoločne sme sa tešili na vystúpenie. Rozhodnutie kapely je pre nás sklamaním." povedali organizátori.

Tucker sa prostredníctvom príspevku poďakoval fanúšikom kapely. „Ďakujeme vám za všetku lásku a podporu, ktorú ste nám za tie roky dali. Bez vás by sme nedosiahli vôbec nič. Toto rozhodnutie mi láme srdce. Mrzí ma, že sme vás sklamali." uzavrel hudobník.

Slávna kapela ŠOKUJE: Definitívny
Galéria fotiek (2)
Zdroj: YouTube.com

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme:


 
 

Najčítanejšie články