Utorok, 24. máj 2022. Meniny má Ela, Vanesa, zajtra Urban.

Slávnej herečke sa zrútil svet: JEDINÝ syn (†26) spáchal SAMOVRAŽDU v deň NARODENÍN!

Galéria fotiek (5)
Zdroj: pixabay.com

LOS ANGELES - Prišla o to najcennejšie! Obľúbená herečka Regina King (51) prežíva najhoršie obdobie svojho života. Dôvodom je náhla smrť jej milovaného syna Iana Alexandera Jr. (†26), ktorý sa rozhodol dobrovoľne odísť z tohto sveta.


Smrť milovaného dieťaťa je hádam to najhoršie, čo sa môže človeku stať. Svoje o tom vie i slávna speváčka Sinéad O´Connor, ktorej 17-ročný syn nedávno spáchal samovraždu. 


Sinéad O´Connor na POHREBE syna ŠOKOVALA: Och! Šialený outfit a... Toto mu dala do truhly!


Médiá aktuálne zaplnili ďalšie šokujúce a smutné správy. Rovnaká tragédia sa totiž udiala aj v rodine oscarovej herečky menom Regina King. Jej syn Ian Alexander Jr., ktorý sa živil ako DJ, si siahol na život presne v deň svojich 26. narodenín. „Naša rodina je stratou Iana totálne zničená. Bol jasným svetlom, ktorému hlboko záležalo na šťastí iných. V týchto ťažkých časoch vás žiadame o citlivosť,” znie v oficiálnom stanovisku rodiny. 

Slávnej herečke sa zrútil
Galéria fotiek (5)
Ian Alexander Jr. bol jediným dieťaťom slávnej herečky.
Zdroj: SITA

Dôvod, prečo si mladý DJ siahol na život, zatiaľ nie je známy. Ian Alexander bol herečkiným jediným synom. Jeho otcom bol hudobný producent Ian Alexander sr., ktorý sa s Reginou rozviedol po desiatich rokoch manželstva. 

FOTO: Pre Reginu King bol jej milovaný syn všetkým. Mali veľmi vrúcny vzťah. 

Slávnej herečke sa zrútil svet: JEDINÝ syn (†26) spáchal SAMOVRAŽDU v deň NARODENÍN!

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články