Utorok, 18. január 2022. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Jennifer Aniston (52) pred kamerou celkom NAHÁ: Och, z toho dôvodu mrazí!

Jennifer AnistonGaléria fotiek (8)
Jennifer Aniston
Zdroj: profimedia.sk

LOS ANGELES - Ostych musel ísť bokom! Jennifer Aniston je krásna žena, ktorá sa aj po 50-tke udržiava v skvelej kondícii. Zrejme aj vďaka tomu nemala problém počas nakrúcania seriálu The Morning Show zhodiť pred kamerami šatami a predviesť sa celkom nahá. Žiaľ, nešlo o nakrúcanie erotických scén...


The Morning Show je seriál, ktorý sa nakrúca od roku 2019 a teší sa značnej popularite. Jednu z ústredných postáv v ňom stvárňuje Jennifer Aniston, ktorá je pred kamerou moderátorkou rannej televíznej relácie. 

Jennifer Aniston (52) pred
Galéria fotiek (8)
Zdroj: Apple TV+

V poslednej časti druhej série sa moderátorka Alex Levy nakazí ochorením COVID-19. A priebeh jej ochorenia nie je vôbec ľahký. Zábery, na ktorých je Aniston nahá, ju totiž zachytávajú vo chvíli, keď ide do sprchy a vôbec nemá silu stáť. 

Jennifer Aniston
Galéria fotiek (8)
Zdroj: profimedia.sk

Aniston sa pred týždňom na sociálnych sieťach lúčila s celým tímom, ktorý sa na nakrúcaní seriálu The Morning Show podieľal. „Zatiaĺ dovidenia. Dokázali sme to. Dotiahli sme to cieľa a nemôžem byť viac hrdá na každého jedného z týchto výniočných hercova členov štábu. Bola to úžasná jazda,” napísala Jennifer. Pod jej príspevkom sa hromadia reakcie fanúšikov, ktorí dúfajú, že seriál sa bude aj naďalej nakrúcať a už čoskoro sa dočkajú tretej série. 

Jennifer Aniston (52) pred kamerou celkom NAHÁ: Och, z toho dôvodu mrazí!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/zuz/FOTO: profimedia.sk, SITA Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články