Piatok, 24. september 2021. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

SMRŤ hviezdy z telenovely Divoký anjel: Pár dní pred narodeninami dostal COVID-19!

Hviezdy a fanúšikovia telenovely Divoký anjel oplakávajú smrť kolegu.
Hviezdy a fanúšikovia telenovely Divoký anjel oplakávajú smrť kolegu.
Zdroj: Getty Images
02.08.2021 12:00

BUENOS AIRES - Fanúšikovia smútia! Telenovela Divoký anjel sa tešila mimoriadnej diváckej priazni aj v našich končinách. Jej neodmysliteľnou súčasťou bol tiež záhradník Ramón, ktorého stvárnil argentínsky herec Gino Renni. Ten v nedeľu naposledy vydýchol v nemocnici, kde zvádzal boj s koronavírusom.


Gino Renni, rodák z Talianska, ktorý sa ako trojročný spolu s rodčmi presťahoval do Argentíny, bol úspešným spevákom, hercom a komikom. 7. júna mal 78. narodeniny. Avšak tie mali trpkú príchuť. Namiesto osláv totiž umelec skončil v nemocnici, kde ho deň pred tým kvôli obojstrannému zápalu pľúc hospiatalizovali...

Gino Renni stvárnil v telenovele Divoký anjel záhradníka Ramóna.
SMRŤ hviezdy z telenovely
Zdroj: Telefe

Podĺa zverejených informácií sa Gino Renni nakazil koronavírusom . Ako informujú argentínske média, herec bol zaočkovaný dvoma dávkami čínskej vakcíny Sinopharm. Na twitteri to tiež sám spomínal. „Mám strach, som na dne a oslavujem úplne iné narodeniny,” napísal okrem iného vo svojom poslednom príspevku obľúbený herec.

K problémom s dýchaním a pľúcami sa neskôr vraj pridali aj komplikácie spôsobené baktériou, ktorá postihuje obličky. Kvôli nim podstupoval dialýzu.

V nedeľu, 1. augusta, však jeho fanúšikov zasiahli smutné správy. A to, že Gino zomrel. „Drahý Gino, človek, ktorý nepoznal zlo. Veľká štedrosť, úžasný spoločník a veĺký priateľ, o ktorom ľudia hovorili, že bol najvernejší zo všetkých. Odpočívaj v pokoji. Celému svetu budeš chýbať,” napísal na svojom Instagramovom profile Facundo Arana, ktorý si s Rennim zahral v telenovele Divoký anjel. Kolegu a priateľa na večnosť vyprevadila na svojom profile aj Natalia Oreiro. 

SMRŤ hviezdy z telenovely
Zdroj: Instagram

SMRŤ hviezdy z telenovely
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Herci z telenovely Divoký Hviezdy a fanúšikovia telenovely Gino Renni

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Telefe, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články