Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

Tragická SMRŤ hviezdy (†65) Zúfalých manželiek: Zrazil ju elektrický skúter... Vinník ušiel!

Lisa Banes zomrela po tragickej nehode.
Lisa Banes zomrela po tragickej nehode.
Zdroj: CBS Paramount Network Television
16.06.2021 20:00

NEW YORK - Umeleckým svetom otriasla tragická smrť! Pri nehode zomrela uznávaná herečka Lisa Banes (†65), ktorú verejnosť môže poznať napríklad z filmu Stratené dievča či z úspešného seriálu Zúfalé manželky. Zrazil ju elektrický skúter, vinník z miesta nehody ušiel!


Tragická nehoda sa stala ešte 4. júna v newyorskej štvrti Upper East Side. Herečka mala práve namierené do neďalekej reštaurácie, kde sa mala stretnúť so svojou manželkou Kathryn Kranhold. Keď však prechádzala cez cestu, zrazil ju skúter, ktorý podľa svedkov prešiel na červenú. Ako polícia dodala,  vinník z miesta nehody ušiel. 

Herečka skončila s vážnym poranením mozgu v nemocnici Mount Sinai. Tam v pondelok 14. júna ťažkým následkom nehody podľahla. „Jej tragická a zbytočná smrť nás zarmútila. Bola ženou s veľkým duchom, dobrostrdečná a oddaná svojej práci, či už na scéne alebo pred kamerou, ale ešte viac svojej žene, rodine a priateľom,“ uviedol jej hovorca. 

Lisa Banes sa okrem už spomínaných počinov objavila aj v seriáloch Nashville či Zákon a poriadok alebo vo filme Liek na život. Česť jej pamiatke!

Lisa Banes vo filme Stratené dievča (Gone Girl).
Tragická SMRŤ hviezdy (†65)
Zdroj: 20th Century Fox Film Corporation / Merrick Morton


Galéria

Lisa Banes zomrela po

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články