°C

Pondelok, 1. marec 2021. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Dalibor Janda po kolapse: Dve operácie a... Strata pamäti?!

Dalibor Janda
Dalibor Janda
Zdroj: ČT
25.01.2021 12:01

PRAHA - Pred týždňom postihla speváka Dalibora Jandu (67) srdcová slabosť a lekári bojovali o jeho život. Umelec podstúpil rovno dve operácie srdca. Podľa kamaráta si na svoj kolaps vôbec nepamätá.


Minulý týždeň sa objavili informácie, že Dalibor Janda leží vo vážnom stave v nemocnici. Speváka hospitalizovali na koronárnej jednotke intenzívnej starostlivosti, a tak sa predpodkladalo, že išlo o problémy so srdcom.

Dalibor Janda po kolapse:
Zdroj: TV Barrandov

Jeho dcéra Jiřina vtedy povedala len toľko, že nejde o komplikácie spojené s koronavírusom. Portál Blesk následne disponoval informáciami, že spevák podstúpil rovno dve operácie srdca v jeden deň. „Som šťastná, že môžem byť konečne trochu optimistickejšia a že som s otcom hovorila. Cíti sa lepšie a všetkých pozdravuje. Je po operáciách a vyzerá to veľmi nádejne,” uviedla Jiřina Jandová najnovšie v programe Život ve hvězdách. 

Jandu už navštívili aj nejakí kamaráti. „S Daliborom som hovoril a je z toho, čo sa stalo, dosť otrasený. Navyše vôbec nevie, čo sa stalo, Na nič si nepamätá,” uviedol jeden z nich pre Blesk. Zdá sa, že umelec zrejme spomienky na nepríjemné chvíle vytesnil... 

Dalibor Janda s dcérou Jiřinou
Dalibor Janda po kolapse:
Zdroj: Tv Barrandov


Galéria

Dalibor Janda Dalibor Janda s dcérou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články