Streda, 6. júl 2022. Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver.

Toto je najdrahší zadok šoubiznisu: Pohľad naň nikdy neomrzí!

Jennifer LopezGaléria fotiek (8)
Jennifer Lopez
Zdroj: Instagram

LOS ANGELES - Je to skrátka bohyňa! Jennifer Lopez (51) je nielen talentovanou herečkou, speváčkou a tanečnicou, ale je tiež atraktívnou ženou, ktorá sa aj s pribúdajúcimi rokmi udržiava v top forme. Odmenou jej je telo hodné obdivu. Na Instagrame sa ním pochválila aj v týchto dňoch a mnohí nám zrejme dajú za pravdu, že jej zadok v šoubiznise jednoducho nemá konkurenciu!


Jennifer Lopez je skrátka bohyňa.
Nie je tajomstvom, že celebrity majú rôzne časti svojho tela a tváre poistené na neuveriteľné sumy. Výnimkou nie je ani Jennifer Lopez. Tá má vraj svoj dokonalý zadok poistený až na 27 miliónov amerických dolárov.

A veru, pozadie slávnej divy je hodné miliónov. Aj v týchto dňoch zverejnila na Instagrame záber v bikinách, kde upriamuje pozornosť práve na túto časť svojho tela. Od followerov si doposiaľ vyslúžila viac ako 4 milióny srdiečok a množstvo ospevných komentárov. Viaceré prišli od jej nemenej slávnych kolegov a kolegýň. 

JLo si aktuálne užíva chvíle oddychu. Nezabúda na fanúšikov a už sa s nimi podelila o viaceré zábery v bikinách. A hoci kráska vystavuje svoje telo na obdiv pomerne často, treba dodať, že pohľad na jej dokonalé krivky nikdy nenudí. 

Jennifer Lopez
Galéria fotiek (8)
Jennifer Lopez vyzerá v bikinách jednoducho skvele.
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Toto je najdrahší zadok šoubiznisu: Pohľad naň nikdy neomrzí!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články