Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Slávna tehuľka priberá: Do objektívu otrčila tieto BOMBY!

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram
27.11.2020 22:00

LOS ANGELES - Zväčšuje sa jej nielen bruško! Ako sme vás už na topkách informovali, modelka Emily Ratajkowski (29), ktorú na sociálnej sieti Instagram sleduje 27 miliónov followerov, je v radostnom očakávaní. Kráska predvádzajúca svoje obnažené krivky nezaháľa ani počas tehotenstva. Pozrite, pochválila sa aj zväčšenými vnadami.


Emily Ratajkowski je úspešnou modelkou a na konte má aj viaceré herecké skúsenosti. Aj keď má množstvo mužských priaznivcov, chlapi majú smolu. Kráska sa totiž v roku 2018 vydala za Sebastiana Bear-McClarda, ktorému už čoskoro porodí prvého potomka. 

V súvislosti s brunetkinými tehotenstvom si mnohí kladú otázku, či má pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka. „Keď sa nás priatelia pýtajú, že či by sme chceli syna alebo dcéru, tak ich odpoveďou často prekvapím. Hovorím totiž, že pohlavie nášho dieťatka nebudeme riešiť, kým nebude mať 18 rokov a ono nám o tom potom samé dá vedieť, ako sa rozhodlo,” uviedla na margo toho Emily. 

Spomínaný párik svojim rozhodnutím mnohých šokoval. Nechajme sa prekvapiť, či po narodení dieťatka svoj názor zmenia...

Sebastian Bear-McClard a Emily Ratajkowski sa už na bábätko veľmi tešia.
Emily Rtajkowski
Zdroj: Instagram

Emily si tehotenstvo zatiaľ naplno užíva. Dokonca ostala verná aj provokatívnym outfitom a sexi záberom, ktorými naďalej zásobuje svoj profil na sociálnej sieti Instagram. V týchto dňoch zverejnila fotky, na ktorých pózuje vo voľných nohaviciach a pohodlnej podprsenke. Viacerým followerom pri pohľade na modelku udrelo do očí, že sa jej prsia, ktoré sú považované za tie najsexi v šoubiznise, pod vplyvom tehotenstva zväčšili. 

Emily Ratajkowski sa počas tehotenstva zväčšili aj prsia.
Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram


Galéria

Emily Ratajkowski Sebastian Bear-McClard a Emily Emily Ratajkowski sa počas Emily Ratajkowski si tehotenstvo Emily Ratajkowski Emily Ratajkowski si tehotenstvo Emily Rtajkowski Emily Ratajkowski sa sexi

Nástroje k článkuFOTO: Instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články