Pondelok, 25. október 2021. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Slávna kráska riadne pribrala: Och, miery modelky sú fuč!

Tyra Banks v roku 2019 žiarila na titulke na Sports Illustrated
Tyra Banks v roku 2019 žiarila na titulke na Sports Illustrated
Zdroj: Sports Illustrated
28.11.2020 11:00

LOS ANGELES - Spoznali by ste ju? Časy, keď sa Tyra Banks (46) pýšila skvelou figúrou, sú minulosťou. Slávna modelka sa ešte v roku 2019 pretŕčala na titulke Sports Illustrated v bikinách, avšak v uplynulých mesiacoch výrazne pribrala. Zábery bulvárnych fotografov sú toho dôkazom!


Odriekanie nezdravých jedál, praviedlný pohyb a občas aj poriadna drina v posilňovni sú pre mnohé celebrtiné krásky už samozrejmosťou. Zdá sa však, že Tyra Banks sa príliš nemieni obmedzovať. Už v minulosti priznala, že jej skrátka chutí. „Jedlo je pre mňa jednou z najdôležitejších vecí. Nechcem sa ho vzdať a nechcem ani meniť svoje návyky,” uviedla na jar v rozhovore pre magazín Harper´s Bazaar slávna kráska. 

Tyra sa vtedy priznala, že v priebehu roka sa jej váha posunula nahor asi o 11 kg. Pri pohľade na jej aktuálne fotky to vyzerá tak, že zbaviť sa ich nemieni. Dokonca pôsobí dojmom, že ešte čo-to pribrala.

Bulvárnym fotografom sa ju počas uplynulého týždňa podarilo stretnúť v uliciach. Na sebe mala voľné športové oblečenie. Zaujímavé je, že ju vôbec spoznali. Krásku z prehliadkových mól a titulných stránok totiž vôbec nepripomínala. 

Takto vyzerá Tyra Banks v súčasnosti.
Tyra Banks
Zdroj: profimedia.sk

Tyra Banks vhupla do sveta šoubiznisu ako 15-ročná. Okrem úspechov v modelingu sa môže pochváliť aj pôsobením pred kamerami. Okrem účinkovania vo viacerých filmoch a seriáloch si zahrala ja v niekoľkých klipoch. Spomenúť možno aj rôzne televízne projekty, vrátane šou Amerika hľadá modelku, či America´s Got Talent. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, Instagram, Sports Illustrated

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články