°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Slávna speváčka na aktuálnej FOTO šokuje: Och, Adele, si to vôbec ty?!

Speváčka Adele
Speváčka Adele
Zdroj: Instagram
02.08.2020 11:00

LOS ANGELES - Iný človek! Pre speváčku Adele (32) bolo odjakživa typické, že má pár kíl navyše. Blondínka však v uplynulom čase na svojej postave poriadne zapracovala a výsledok je ohromujúci. Umelkyňa aktuálne zverejnila na instagrame fotku bez mejkapu a fanúšikom sa až nechce veriť, že je na nej zachytená práve ona.


Speváčka Adele svetu dokázala, že veľká kariéra sa dá dosiahnúť, aj keď človek nie je celkom dokonalý. Kedysi kyprá umelkyňa valcovala hitparády i konkurenciu, získavala jedno ocenenie za druhým a fanúšikovia ju milovali a mala ich sympatie. A to aj napriek tomu, že nikdy nebola typickou kráskou.

Speváčka Adele kedysi
Adele

Zdalo sa, že blondínka svoj zovňajšok a vzhľad príliš nerieši. Do spoločnosti chodila vždy vkusne upravená, ale mimo červeného koberca to veľmi neprežívala. A pôsobila dojmom, že jej nevadia ani kilá navyše.

V priebehu uplynulého roka však prešla Adele životnou premenou. Schudla tak výrazne, že vyzerá ako iný človek. A keďže speváčka na sociálnych sieťach nie je velmi aktívna, vždy keď zverejni nejakú novú fotku, vyvolá ošiaľ.

Inak tomu nebolo ani v týchto dňoch. Blondínka zverejnila momentku, ktorou ospevovala novinku svojej kolegyne Beyoncé. Fanúšikovia však oveľa viac komentovali jej vzhľad. Schudnutá blondínka totiž bola nenalíčená, mala jemne zvlnené vlasy a vyzerala jednoducho skvele.

„Je neuveriteľné, akou premenou si prešla. Mám pocit, akoby som pozerala na iného človeka,” znie jeden z mnohých komentárov. „Chviľku mi trvalo, kým som si uvedomil, že sa pozerám na Adele. Mala by spraviť nejakú novú pieseň, aby sme vedeli, že je to ozaj ona,” pridali sa ďalší. Čo na speváčkinu premenu hovoríte vy?

Speváčka vyzerá jednoducho skvele.
Adele
Zdroj: Instagtam


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články