°C

Streda, 12. august 2020. Meniny má Darina, zajtra Ľubomír.

Ďalšia hviezda seriálu Priatelia rozkysla: Ó, môj Bože! Veď takto nikoho nezbalí

Hviezdy seriálu Priatelia.
Hviezdy seriálu Priatelia.
Zdroj: Warner Bros. Television
08.07.2020 22:00

LOS ANGELES - Tak už aj on?! Na topkách sme vás nedávno informovali, že Matthew Perry (50), ktorého preslávilo účinkovanie v seriáli Priatelia, zotarol a pribral. Vyzerá to tak, že pribúdajúce roky nešetria ani jeho kolegu Matta LeBlanca (52). Pozrite sa, ako dnes seriálový fešák Joey vyzerá!


Seriál Priatelia má množstvo fanúšikov po celom svete. V 90. rokoch a na prelome milénia sa tešil obrovskej popularite. A mnohí si ho s nadšením pozrú i dnes. 

V médiách sa nedávno objavili správy o tom, že hlavní protagonisti sa vrátia v špeciálnej epizóde. Keď sa na instagrame objavila spoločná fotka Joeyho, Rossa, Chandlera, Phoebe, Monicy a Rachel ľudia boli nadšení. 

Jennifer Aniston
Zdroj: Instagram

Pochopiteľne, s pribúdajúcimi rokmi sa seriáloví Priatelia zmenili. Jennifer Aniston vyzerá stále fantasticky a rovnako tak aj Courteney Cox. Tá to síce svojho času poriadne preháňala s botoxom, avšak našťastie si uvedomila, že to nie je dobrý nápad. Lisa Kudrow starne prirodzene a za svoje vrásky sa vôbec nehanbí.

Na topkách sme vás nedávno informovali, že problémy s alkoholom a závislosťou od liekov sa na zovňajšku Matthewa Perryho nepekne podpísali. Herec výrazne pribral a pohľad na neho mnohých šokuje. 

Matthew Perry vzhľadom príliš neohúri.
Matthew Perry
Zdroj: profimedia.sk

Matthew Perry vzhľadom príliš neohúri.
Matthew Perry
Zdroj: profimedia.sk

Paparazzom sa nedávno podarilo nafotiť aj predstaviteľa jeho parťáka Joeyho - Matta LeBlanca. I jeho trápia kilá navyše a s veľkým bruchom by asi mnohé krásky na svoju baliacu frázu - Ako sa máš? - veľmi nezbalil.

Aj Matt LeBlanc si svoju váhu príliš nestráži.
Matt LeBlanc
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Hviezdy seriálu Priatelia. Matt LeBlanc Jennifer Aniston Matt LeBlanc Matthew Perry vzhľadom príliš Matthew Perry vzhľadom príliš Aj Matt LeBlanc si Matt LeBlanc

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, profimedia.sk, Warner Bros.

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články