°C

Sobota, 15. august 2020. Meniny má Marcela, zajtra Leonard.

Známa herečka šialene trpí: Koronavírus ju pripravil o jej lásku!

Courteney Cox s frajerom
Courteney Cox s frajerom
Zdroj: Instagram
28.07.2020 20:00

LOS ANGELES - Asi mnohí nám dajú za pravdu, že chvíle strávené po boku človka, ktorého milujete, sú vzácne. Herečka Courteney Cox (56) by o tom vedala čo-to povedať. Zúriaca pandémia COVID 19 ju totiž odlúčila od jej milovaného frajera speváka a muzikanta - Johnnyho McDaida (44).


Americká herečka Courteney Cox a britský spevák a hudobník Johnny McDaid tvoria pár od roku 2013. Ich vzťah však aktuálne prechádza veľkou skúškou. Fešák, ktorý je členom kapely Snow Patrol sa už viac ako štyri mesiace nachádza v Londýne, hviezda seriálu Priatelia zostala v Los Angeles. Na bozky, objatia a spoločne strávené chvíle musia zabudnúť a jediné, čo im zostalo sú videohovory.

„Ubehlo už 133 dní, odkedy sme naposledy boli spolu. Hnusný COVID. Šialene mi chýbaš,” napísala nedávno na instagrame Courteney, ktorá so svojou láskou nemohla osláviť ani jeho narodeniny. 

Smútok jej pomáhajú zahnať jej 16-ročná dcéra Coco a kamarátky Jennifer Aniston a Lisa Kudrow, s ktorými si boli blízke nielen v rámci seriálu Priatelia, ale aj v súkromí.

Courteney Cox kvôli koronavírusu prežíva vzťah na diaľku.
Courteney Cox
Zdroj: Instagram

Máte vo svojom okolí niekoho, kto kvôli koronavírusu prežíva vzťah na diaľku?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 341Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články