°C

Utorok, 7. júl 2020. Meniny má Oliver, zajtra Ivan.

Madonna opäť pobúrila verejnosť: Holé prsia a nohy dokorán!

Madonna
Madonna
Zdroj: Instagram
24.05.2020 20:00

LOS ANGELES - Nikdy ju to neomrzí! Slávna speváčka Madonna (61) ľuďom už neraz vyrazila dych. Kontroverzné správanie, výstredné outfity a šokujúce fotky jej totiiž vôbec nie sú cudzie. Aj v týchto dňoch sa postarala o rozruch. Pomohla si pri tom archívnou fotkou, ktorá rozhodne nie je určená očiam puritánov.


Len nedávno sme sa s vami na topkách podelili o záber, na ktorom speváčka Madonna bez hanby predvádza svoj 61-ročný zadok. Prešlo pár dní a opäť sa jej podarilo niektorým jedincom vyraziť dych. Na internet totiž dala o čosi pikantnejšiu fotku.

Spomínaný záber pochádza z minulosti a slávna blondínka je na ňom zvečnená v celkom priesvitnej podprsenke a nohavičkách. Na provokatívnosti pridala zvolená póza, pri ktorej má roztiahnuté nohy. Madonna chcela takto poukázať na to, že v období, keď mnohí dodržiavajú karanténu, ani iné oblečenie nepotrebuje. 

Ako už býva zvykom, reakcie na kontroverznú fotku boli rôzne. Madonna pridala komentár, v ktorom dala jasne najavo, že z negatívnych komentárov si ona určite ťažkú hlavu robiť nebude.

Madonna opäť pobúrila verejnosť.
Madonna
Zdroj: Instagram

Poburujú vás Madonnine fotografie?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 1774Galéria

Madonna Madonna Madonna Madonna opäť pobúrila verejnosť.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články