°C

Štvrtok, 28. máj 2020. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Mladá modelka vie potešiť fanúšikov: Čo deň, to sexi FOTO!

Lottie Moss
Lottie Moss
Zdroj: profimedia.sk
06.04.2020 20:00

LONDÝN - Prídu na si na svoje! Lottie Moss (22) zrejme slávou netromfne svoju nevlastnú sestru Kate Moss (46), ale i tak sa teší celkom slušnej popularite. Na instagrame má zhruba 300 tisíc followerov, ktorých pravidelne zásobuje sexi fotkami. Urobila tak aj v týchto a chlapi neskrývajú nadšenie!


Kate Moss patrí k hviezdam, ktoré netreba nikomu predstavovať. Rodáčka z Veľkej Británie patrila svojho času medzi modelingovú elitu. V jej šľapajách sa rozhodla kráčať i jej nevlastná sestra Lottie. Tú pravidelní čitatelia topiek zrejme dobre poznajú. Jej nevinne pôsobiacu tváričku, hriešne krivky a odvahu sme ospevovali už neraz. 

Zaujať sa jej podarilo aj v týchto dňoch. Na instagrame totiž zverejnila provoktívne zábery, ktorými nepochybne spríjemnila náladu svojim mužským priaznivcom. 

Lottie Moss vie ako potešiť svojich priaznivcov.
Lottie Moss
Zdroj: Instagram

Hoci ju mnohí porovnávajú s jej slávnejšou sestrou, ona z toho nie je príliš nadšená. „Ja mám svoje zameranie, ona svoje. Milujem modeling, ale je tu tiež veľa iných možností. Chcem sa venovať viacerým činnostiam. Rada by som robila hudbu alebo účinkovala v televízii alebo nejakom filme,” uviedla v nedávnom rozhovore sexica. Čo myslíte, podarí sa jej to?    

Myslíte si, že Lottie Moss niekedy uvidíme v nejakom filme?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 111Galéria

Lottie Moss Lottie Moss Lottie Moss vie ako Lottie Moss Lottie Moss Lottie Moss

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články