Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Z dcéry známej modelky je dnes krásna žena: FOTO v bikinách ako dôkaz!

Kate Moss so svojou dcérkou Lilou.
Kate Moss so svojou dcérkou Lilou.
Zdroj: SITA
10.08.2020 20:00

IBIZA - Aká matka, taká Lila! Nejedna celebritná kráska má doma svoj klon. A mnohé prominentné dcéry sa rozhodnú kráčať v šľapajách slávnych rodičov. Výnimkou nie je ani jediný potomok modelky Kate Moss (46) - dcéra Lila Grace (17), o ktorej budeme zrejme ešte veľa počuť.


Slávnu krásku nafotili v plavkách: Telo modelky je fuč!

Na topkách sme vás nedávno informovali, že modelka Kate Moss trávi tohtoročnú dovolenku na Ibize.  Spoločnosť jej robí partner Nikolai von Bismarck a dcéra Lila, ktorá v septembri oslávi 18. narodeniny. 

Sympatická plavovláska nie je vo svete šoubiznisu neznáma. Už v čase dospievania sa netajila ambíciami uspieť vo svete modelingu. Ako dcéra slávnej topmodelky a uznávaného vydavateľa Jeffersona Hacka má otvorené mnohé dvere. 

Avšak nielen slávni rodičia a zvučné priezvisko sú jej jedinými prednosťami. Lila zdedila mamin šarm a krásu. Za zmienku stojí aj postava, ktorú najnovšie paparazzi nafotili v ružových bikinách. Aj vy si dcéru slávnej Kate Moss viete predstaviť na prehliadkovom móle?

Lila Grace Moss-Hack v ružových bikinách zaujala paparazzov. 
Lila Grace Moss Hack
Zdroj: profimedia.sk
  

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Lila Grace Moss Kate Moss so svojou Lila Grace Moss Lila Grace Moss-Hack v Lila Grace Moss-Hack Kate Moss, Lila Grace Lila Grace Moss-Hack Lila Grace Moss-Hack

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, instagram, SITA, Vogue

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články