Streda, 12. máj 2021. Meniny má Pankrác, zajtra Servác.

Slávnu krásku nafotili v plavkách: Telo modelky je fuč!

Kate Moss
Kate Moss
Zdroj: SITA
05.08.2020 22:00

IBIZA - Už to nie je to, čo bývalo! Kate Moss (46) zanechala vo svete modelingu nezmazateľnú stopu. Svojho času patrila medzi najlepšie zarábajúce modelky a svoje miesto mala dokonca aj medzi stovkou najvplyvnejších ľudí sveta. A aj keď je blondínka s pribúdajúcimi rokmi stále krásna, postavou už veru neohúri...


Časy, keď sa Kate Moss pýšila výstavnou figúrou, sú minulosťou. Krásna Angičanka očividne nepatrí medzi hviezdy, ktoré naplno vyznávajú zdravé stravovanie a pravidelné cvičenie. Dôkazom sú aktuálne paparazzi zábery, ktoré sa bulvárnym fotografom podarilo spraviť počas jej aktuálnej dovolenky. 

Tú trávi Kate na Ibize. Spoločnosť jej robí dcéra Lila Grace, ktorá už má za sebou pár modelingových skúseností, a partner Nikolai van Bismarck, s ktorým tvorí pár od roku 2015. Dvojica si výborne rozumie aj napriek 13-ročnému vekovému rozdielu.  

Slávna modelka si oddych na luxusnej jachte užíva plnými dúškami. Svoje telo vystavila slnečným lúčom oblečená v čiernych dvojdielnych plavkách. Pri pohľade na zábery nám však zrejme aj vy dáte za pravdu, že v porovnaní s niektorými celebritnými rovesníčkami Kate Moss príliš neohúri.

Takto momentálne vyzerá Kate Moss v bikinách.
Kate Moss
Zdroj: profimedia.sk


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články