°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Trucovité gesto Meghan a Harryho: TO kráľovnej urobili napriek?!

Kráľovná Alžbeta II. nevidela vraj svojho pravnuka od novembra.
Kráľovná Alžbeta II. nevidela vraj svojho pravnuka od novembra.
Zdroj: SITA/Toby Melville/Pool via AP/Profimedia
03.03.2020 15:15

LONDÝN - Už čoskoro sa princ Harry (35) a Meghan Markle (38) definitívne odtrhnú od kráľovskej rodiny. Predtým, než sa tak naozaj stane, má však princ vo Veľkej Británii nejaké povinnosti. V týchto dňoch sa preto vrátil do svojej domoviny a jeho manželka ho čoskoro bude nasledovať... Ale bez malého Archieho!


Vzťahy medzi kráľovskou rodinou, princom Harrym a jeho manželkou Meghan sú v poslednom období viac než vypäté. Nie je to tak dávno, čo sa dvojica doťahovala s kráľovnou o možnosť využívania značky Sussex Royal, čo im napokon bolo zamietnuté.

Do konca marca je však dvojica stále právoplatnou súčasťou kráľovskej rodiny. Princ Harry sa preto vrátil do Veľkej Británie, aby sa naplno mohol venovať svojim povinnostiam. A jeho manželka ho čoskoro bude nasledovať... Lenže bez malého Archieho! Toho pritom jeho prababička – kráľovná Alžbeta II. – údajne nevidela už od novembra.


Kráľovský spor vrcholí: Harry a Meghan zaútočili na Alžbetu II... O TOMTO nemá právo rozhodovať!


Dvojica totiž Vďakyvzdanie, Vianoce aj Nový rok trávila s americkou rodinou. Denník The Sun preto píše, že zo strany manželov ide o trucovité gesto urazenej vojvodkyne, ktorá chce kráľovnej odoprieť možnosť vidieť svojho pravnuka. Denník tiež píše, že Alžbeta II. je zo situácie veľmi smutná. 

Myslíte, že skutočne išlo o trucovité gesto Meghan?

54 % nie
áno 46 %

Hlasovalo: 1860Galéria

Kráľovná Alžbeta II. nevidela Harry a Meghan Meghan Markle, princ Harry Meghan Markle, princ Harry Kráľovná Alžbeta II.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články