°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Meghan je späť! V londýnskych uliciach žiarila, ale... Ozývalo sa aj búúú

Meghan je späť vo Veľkej Británii.
Meghan je späť vo Veľkej Británii.
Zdroj: SITA
05.03.2020 22:00

LONDÝN - Princ Harry (35) s manželkou Meghan (38) sa po dlhšom čase ukázali v spoločnosti. Dokonale nahodení a s úsmevom na tvári zavítali na Endeavour Fund Awards. Ľudia v uliciach ich zdravili a tlieskali im. Našli sa však aj takí, čo bučali. Ani to, ani dážď však urodzenému páru náladu nepokazil.


Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu šokovali svet, keď oznámili svetu, že sa vzdávajú svojho postavenia v kráľovskej rodine. Z pozície vyššie postavených členov monarchie odstúpia 31. marca. V týchto dňoch si plnia zrejme posledné zo svojich povinností.  

Meghan nechala synčeka Archieho v Kanade a priletela za Harrym do Veľkej Británie. V spoločnosti sa ukázali prvýkrát od svojho šokujúceho vyhlásenia. Urodzený pár zavítal na benefičné podujatie Endeavour Fund Awards, ktoré sa zameriava na podporu niekdajších vojakov, ktorí utrpeli zranenia. 

Tmavovláska mala na sebe šaty výraznej modrej farby a z tváre jej neschádzal úsmev. Obaja s Harrym kráčali spolu pod dáždnikom a vyzerali spokojne. Zhruba 50 zvedavcov ich zdravilo s nadšeným potleskom. Našiel sa ale aj ktosi, kto na urodzený pár bučal. Harryho a Meghan to však nevyviedlo z miery.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa opäť ukázali v spoločnosti.
Princ Harry s manželkou
Zdroj: SITA

Myslíte si, že to Meghan svedčalo?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 1616Galéria

Meghan je späť vo Vojvoda a vojvodkyňa zo

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články