Štvrtok, 20. január 2022. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Michal David potupil českú speváčku: Mladá Gottová je lepšia ako táto hviezda!

Michal DavidGaléria fotiek (4)
Michal David
Zdroj: Jan Zemiar

PRAHA - Hudobník Michal David sa už roky venuje aj muzikálom. A do niektorých z nich obsadil kedysi aj Charlotte Ellu Gottovú. Českých novinárov teraz zaujímalo, ako vidí jej budúcnosť. A hitmaker ju označil za talentovanejšiu než známu českú speváčku, s ktorou roky spolupracoval.


Charlotte Ella Gottová okrem toho, že už účinkovala v niekoľkých muzikáloch, tiež naspievala so svojím otcom dueto Srdce nehasnou. Po jeho smrti mnohých zaujíma, či bude mladá slečna v kariére pokračovať a či má nádej na úspech. 

Michal David potupil českú
Galéria fotiek (4)
Zdroj: youtube.com

Portál extra.cz túto otázku položil aj Michalovi Davidovi. „Rozhodne má všetky predpoklady uspieť,” odpovedal. No pripomenul, že zároveň musí mať aj šťastie na autorov a musí sa o úspech sama usilovať. 

Samotný Michal pozná Charlottu odmalička, no keď jej ponúkol úlohy v muzikáloch, nešlo o protekciu. „Vždy berieme len ľudí, čo už niečo dokážu. Nedá sa postaviť na javisko niekoho, kto v skutočnosti nič nevie a má iba známe meno. To neexistuje,” povedal David. 

Ďalšími slovami si ale trochu kopol do známej muzikálovej herečky a speváčky Moniky Absolonovej. „Charlottka má veľký talent a záleží len na nej, ako to spracuje. Keď sme začínali s  Monikou Absolonovou, tak tá nebola asi až tak talentovaná ako Charlottka,” vyhlásil o umelkyni, s ktorou aktuálne asi nemá najlepšie vzťahy.

Dostali sa do konfliktu po tom, čo 15 rokov spolupracovali, no na svoju muzikálovú platňu si Monika pozvala niekoho iného, aby piesne naaranžoval. A Michalovi Davidovi sa výsledok vôbec nepáčil. 

Napriek tomu ale uznal, že Absolonová na sebe tvrdo pracovala, aby sa dostala tam, kde je dnes. 

Monika Absolonová
Michal David potupil českú
Galéria fotiek (4)
Zdroj: Instagram M.A.

Michal David potupil českú speváčku: Mladá Gottová je lepšia ako táto hviezda!

Viac o téme:
AUTOR: © Zoznam/ev Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články