°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

FOTO Nečakané gesto Gottovej dcéry Charlotte: Smiech počas pohrebu?

Charlotte sa počas rozlúčky s otcom neubránila emóciám.
Charlotte sa počas rozlúčky s otcom neubránila emóciám.
Zdroj: youtube.com
15.10.2019 05:45

PRAHA - Uplynulú sobotu sa so zosnulým Karlom Gottom (†80) rozlúčila rodina i blízki priatelia. Zádušnej omše v katedrále Sv. Víta sa nakoniec zúčastnili aj spevákove najmladšie dcéry Charlotte Ella (13) a Nelly Sofie (11). A práve Charlotte v závere prekvapila svojou reakciou.


Pohreb Karla Gotta bol uplynulý víkend asi najsledovanejšou udalosťou v Česku i na Slovensku. Veľkolepá rozlúčka v katedrále s vojenskými poctami či starostlivo vybranými piesňami od maestrových kolegov chytila za srdce určite každého, kto sa jej zúčastnil, alebo sledoval priamy prenos v televízii.

Zádušná omša za Karla Gotta sa konala v Katedrále Sv. Víta
FOTO Nečakané gesto Gottovej
Zdroj: TV MARKÍZA

Vstup do katedrály bol vyhradený len pre pozvaných hostí, prevažne rodinu a Gottových priateľov. Jeho najmladšie dcéry Charlotte Ella a Nelly Sofie však mali podľa informácií, ktoré sa objavili ešte minulý týždeň, na rozlúčke chýbať. Cieľom bolo uchrániť dievčatá pred davmi fotografov, ale i masami fanúšikov, ktorí prišli speváka na poslednú cestu vyprevadiť potleskom. Plány sa však zmenili.

Ivana Gottová a jej dcéry Charlotte Ella a Nelly Sofia vyprevádzali otca k autu.
FOTO Nečakané gesto Gottovej
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Do katedrály nakoniec dorazila vdova po spevákovi, Ivana Gottová (43), nečakane v sprievode oboch svojich dcér. Dievčatá napriek obavám svojej mamy smutnú udalosť zvládli bravúrne. Po samotnom obrade rakvu z katedrály vyniesla čestná stráž, pričom ju nasledovala Ivana s dcérami. A práve pred katedrálou, v momente, keď truhlu s Gottom nakladali do pohrebného auta, si Charlotte rýchlo zakryla tvár rukou.

Charlotte si pri nakladaní truhly do auta zakryla tvár rukou.
FOTO Nečakané gesto Gottovej
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Hoci niektorými médiami okamžite prebehla informácia o tom, že Charlotte žiaľ nezvládla a rukou sa snažila zakryť plač, opak je pravdou. Nášmu fotografovi sa totiž podarilo zachytiť, že na jej tvári nie sú slzy, ale úsmev. Je teda možné, že Charlotte si v jednom z posledných okamihov pravdepodobne spomenula na vtipný zážitok, ktorý s otcom prežili, a pri silnej spomienke sa v návale emócií neubránila úprimnému smiechu. I keď sa reakcia môže niekomu zdať zvláštna, každý zvláda smútok po svojom a asi nikto netuší, čo sa v danej chvíli odohrávalo v hlave Charlotte.

Charlotte Ella sa neubránila smiechu. Spomenula si na jednu z veselých príhod s otcom?
FOTO Nečakané gesto Gottovej
Zdroj: Vlado Benko Jr.

A práve krásne spomienky sú tým, čo si nielen Gottove dcéry, ale i všetci, ktorí s maestrom prišli do kontaktu, uchovajú v srdci navždy.


Galéria

Charlotte sa počas rozlúčky Zádušná omša za Karla Ivana Gottová a jej Charlotte si pri nakladaní Charlotte Ella sa neubránila

Nástroje k článkuFOTO: Vlado Benko, TV Markíza, youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články