°C

Pondelok, 30. november 2020. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Kyprá speváčka chce byť sexi: Na nete sa pretŕča celkom nahá!

Lizzo
Lizzo
Zdroj: Instagram
02.12.2019 22:00

LOS ANGELES - Nezaostáva! Speváčka Lizzo (31) sa môže pochváliť ôsmimi nomináciami na ceny Grammy. Tento úspech však nie je to jediné, čím korpulentná umelkyňa púta pozornosť. Podobne, ako jej štíhle kolegyne, aj ona chce byť sexi. A tak sa na pódiu či koncertoch pretŕča v úsporných outfitoch. Aktuálne sa dokonca na instagrame predviedla v Evinom rúchu.


A čo som horšia? Speváčka Lizzo síce nemá dokonalé krivky, avšak obmedzovať sa nemieni. Práve naopak. Sebavedomo volí odvážne outfity, z ktorých jej vytŕčajú faldíky a z celulitídy si vôbec nerobí ťažkú hlavu. 

Lizzo a jedna z módnych kreácií, ktorú si obliekla na vystúpenie.
Lizzo
Zdroj: SITA

Reakcie verejnosti sú rôzne. Kým mnohí sú znechutení  z toho, že sa obézna speváčka takto pretŕča, iní neskrývajú nadšenie. Lizzo však názor iných príliš nerieši. V týchto dňoch sa dokonca odhodlala zájsť ešte ďalej. Na instagrame totiž zverejnila fotku holého zadku, či zábery, na ktorých je úplne nahá a prsia si zakrýva vlasmi. 

O Lizzo je známe, že sa snaží propagovať pozitívne vnímanie ženských kriviek. A nech sú komentáre na ňu akékoľvek, isté je, že rozruchu sa jej podarilo spraviť až-až. 

Lizzo sebavedomo ukázala svetu svoj holý zadok.
Lizzo
Zdroj: Instagram

Lizzo zverenila na instagrame aj takéto fotografie.
Lizzo
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články